Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2947, Did:0, useCase: 3

''Blue Jackets'' ĢM atvainojies spēlētājiem par Bebkoka noalgošanu

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

''Blue Jackets'' ĢM atvainojies spēlētājiem par Bebkoka noalgošanu
Jarmo Kekeleinens. Foto: NHL

Šodien mediju dienā Kolumbusas ''Blue Jackets'' ģenerālmenedžeris Jarmo Kekeleinens atklājis, ka šodien ir atvainojies kluba hokejistiem par Maika Bebkoka noalgošanu trenera amatā.

Vakar Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas ''Blue Jackets'' pavēstīja par šķiršanos no galvenā trenera Maika Bebkoka, kuru noalgoja šajā vasarā. Ātri vien pretrunīgi vērtētais treneris iekūlās skandālā. Podkāstā "Spittin' Chiclets" bijušais NHL uzbrucējs Pols Bisonets pauda, ka Bebkoks savā kabinetā iesaucis Kolumbusas kapteini Būnu Dženeru un pieprasījis piekļuvi viņa telefonam, lai savienotu telefonu ar treneru istabā esošo televizoru un varētu apskatīt attēlu galeriju, tādējādi pārkāpjot hokejista tiesības uz privātumu.

Situāciju sāka izmeklēt spēlētāju asociācija un vēlāk puses pavēstīja par šķiršanos. Bebkoka vietu trenera amatā ieņēmis Paskāls Vinsents, kurš līdz šim strādāja par asistentu. Šodien mediju dienā ''Blue Jackets'' ģenerālmenedžeris Jarmo Kekeleinens pauda, ka šodien tikšanās laikā ar spēlētājiem ir atvainojies, ka Bebkoks vispār ir noalgots par kluba treneri. ''Šī bija mūsu kļūda,'' viņš pavēstīja žurnālistiem. ''Vēlos turpināt veidot tādas attiecības ar spēlētājiem, kurās viņi var jebkurā brīdī pie mums nākt un neatkarīgi no situācijas uzticēties mums, ka strādāsim viņu interesēs. Hokejisti mīl hokeju. Pēc sarunām nopratu, ka viņi vēlas koncentrēties hokejam.''

''Paskāls ir gatavs šai iespējai. Turklāt viņš to ir pelnījis. Lai arī apstākļi nav tie ideālākie, viņš ir ļoti labs treneris,'' par jauno kluba galveno treneri teica Kekeleinens. Pats speciālists savā uzrunā žurnālistiem pauda jau vakar komentārā ''Blue Jackets'' atklāto, ka viņa vadībā komanda spēlēs ar augstu pašatdevi.

Izmantotie resursi:
https://twitter.com/JacketsInsider

  +5 [+] [-]

, 2023-09-18 21:51, pirms nedēļas
cerams,ka Elvis drīz tiks no tās sūdu bedres prom,sapnis jau būtu oilers vai colorado..

  -2 [+] [-]

, 2023-09-18 22:02, pirms nedēļas
Ja izārstēs Biedriņa sindromu varbūt....

  +2 [+] [-]

, 2023-09-19 00:00, pirms nedēļas
4paka rakstīja: Ja izārstēs Biedriņa sindromu varbūt....
Kaut viena lieta, kas liek domāt, ka Elvim būtu pat tuvu Biedriņa sindroms?Un vispār definē Biedriņa sindromu?

  +1 [+] [-]

, 2023-09-19 00:00, pirms nedēļas
Prasīja locekļa bildes vai sievu/draudzeņu kailfoto?

  +1 [+] [-]

, 2023-09-19 10:25, pirms nedēļas
rudy_Latvija rakstīja: Prasīja locekļa bildes vai sievu/draudzeņu kailfoto?
rakstā var izlasīt - pieeju galerijam. kas nu tai galerijā būtu, to arī redzētu. nav izslēgts ka ar sievu, draudzeni un mīļāko apmainījušes ar ko pikantu, tā tagad dara, tehnoloģijas ibio!

     [+] [-]

, 2023-09-19 11:32, pirms nedēļas
shmopsis rakstīja: cerams,ka Elvis drīz tiks no tās sūdu bedres prom,sapnis jau būtu oilers vai colorado..
Komandas, ko novēlēt Elvim galīgi nav brūkošais Colorādo vai uz uzbrukumu tendētā Oilers, kur defs ir ne stipri labāks, kā CBJ, vienkārši uzbrukums spēj kompensēt. Ja Elvis maina komanda būtu jānovēl, kas līdzīgs Tortorellas un Bobrovska laika CBJ - komanda, kam defs ir primārais. Vārtsargam vieglāk - vieglāk atgūs pārliecību, uzlabos statistiku un viena daļa čīkstuļu aizvērsies un liks mieru.

     [+] [-]

, 2023-09-19 16:02, pirms nedēļas
shmopsis rakstīja: cerams,ka Elvis drīz tiks no tās sūdu bedres prom,sapnis jau būtu oilers vai colorado..
Ko nozīmē sūdu bedre un cerams?
Viņš UFA statusā ar to "sūdu bedri" brīvprātīgi parakstīja 5 gadu līgumu līdz 26.-27. gada sezonas beigām.

     [+] [-]

, 2023-09-19 23:03, pirms nedēļas
Ē, nu ko var cepties. Pāri dīķim tā ir ierasta lieta, no mušas izpūst ziloni. Kā būtu mūsu platuma grādos, nu palūdza parādīt galeriju, sūdu rallā gribu rādu , negribu nerādu un pat neiespringtu. Ar to Bebkoku,man liekas,tur dziļāk jārok. Kaut kam būs konkrēti aizriebis dziļāk par Kolumbusas klubu.