Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:845, Did:0, useCase: 3

Vilkoits: "Svarīgi bija pirmajā spēlē uzvarēt"

Jānis Pārums

Vilkoits: "Svarīgi bija pirmajā spēlē uzvarēt"
Raimonds Vilkoits - ''HK Rīga'' pirmo vārtu guvējs
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, f64

Pēc Jaunatnes Hokeja līgas (MHL) spēles starp HK "Rīga" un Sanktpēterburgas "SKA-1946" mača komentārus sniedza Raimonds Vilkoits un Miks Indrašis.

Raimonds Vilkoits, pirmo vārtu autors: "Bijām ilgi gatavojušies sezonai un rezultāts rāda, ka esam uz pareizā ceļa. Svarīgi bija pirmajā spēle tikt pie panākuma, tīri psiholoģiski. Domāju, ka pirmie vārti zināmā mērā salauza pretinieku, bet uz beigām jau mēs mazliet palaidāmies. Gūtie vārti spēlei deva iedvesmu. Cīnījāmies līdz galam un nemaz tik viegli nebija. Rīt mūs sagaida nopietna cīņa, svarīgi ir uzvarēt. Jāuzlabo momentu realizācija, vairākuma izspēle un nedaudz arī spēles disciplīna."

Miks Indrašis savukārt atzina, ka pats nav aizvadījis to labāko spēli, bet komandas sniegumu novērtēja pozitīvi. Viņš piebilda, ka ar Karamnovu un Podziņu, ar kuru spēlēja vienā maiņā vēl nav saspēlējies, jo kopā aizvadīti tikai divi treniņi.

  +3 [+] [-]

, 2010-09-05 20:20, pirms 12 gadiem
Vilkoits turpina pārbaudes spēlēs iesākto - mest iekšā.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2010-09-05 20:33, pirms 12 gadiem
Pirmajā periodā daudz neizmantotu iespēju. Laba iemetienu realizācija. Nezinu statistiku, bet uz aci kādi 90% bija stabili. Pēdējā periodā jau vairs neskrējām un ja būtu kāda viena mūsu vārtos iekritusi - varbūt vajadzētu panervozēt. Jāspēlē līdz beigām. Rīt jāuzvar, nevis jāņem lielā RD piemērs ar Loko.

  +1 [+] [-]

, 2010-09-05 20:40, pirms 12 gadiem
Ar Podzinu jau neviens nevares saspeleties -piespeles nedod, pats parak induvidiuali spele . Nesaprotu ko vins mekle RD.

  +1 [+] [-]

, 2010-09-05 20:54, pirms 12 gadiem
bobes rakstīja: Ar Podzinu jau neviens nevares saspeleties -piespeles nedod, pats parak induvidiuali spele . Nesaprotu ko vins mekle RD.
Smieklīgi, jo tieši tāds pats man likās Karamnovs, nekas Tambijevs abus pāraudzinās.

 +12 [+] [-]

, 2010-09-05 21:01, pirms 12 gadiem
Visinteresantākais ir tas, ka E.Lipsbergs izskatijās galvastiesu pārāks par vienaudzi Karamnovu, bet viņa vārds par iespēju kandidēt "Dinamo" nav pat čukstus pieminēts.

     [+] [-]

, 2010-09-05 21:11, pirms 12 gadiem
PrinC1t rakstīja: Smieklīgi, jo tieši tāds pats man likās Karamnovs, nekas Tambijevs abus pāraudzinās.
man ar šķita tāpat bet spēle patika, super!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2010-09-05 22:42, pirms 12 gadiem
Pārliecinoši.

     [+] [-]

, 2010-09-06 10:51, pirms 12 gadiem
lkrnpk_2 rakstīja: tas ir saprotams, jo džeki vēl nebija saspēlējušies un tad lielie ''meistari'', kas pabijuši RD rindās protams ņems vezumu uz sevi, jo nezin partneri un kas tas tāds Indrašis vispār ir un kā spēlē. Bet vēl ir laiks un pēc potenciāla šī pat varētu būt tāda īsta triecienmaiņa...
Pilnībā piekrītu - ja kopā aizvadīti tikai divi treniņi un maiņas partneri nav zināmi... Kad iespēlēsies, tad vajadzētu būt labi!!!
Turklāt, Podziņa metieni jau nebija šādi tādi, ka teiktu - priekš kam viņš meta, plus vēl tam visam - vai tad visi agrāk neteica - ko viņi nemet pa vārietm, bet tik daudz kombinējās!?
Ir labi, un domāju - būs vēl labāk!!!