Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:875, Did:0, useCase: 3

Daugaviņš kā nepatiesas noliedz baumas par savu atgriešanos KHL

Rolands Eliņš

Daugaviņš kā nepatiesas noliedz baumas par savu atgriešanos KHL
Kaspars Daugaviņš. Foto: LOK/Edijs Pālens

Krievijas sporta mediji šodien ziņo par Kaspara Daugaviņa iespējamo pievienošanos kādam KHL klubam. Pats hokejists portālam Sportacentrs.com apliecināja, ka par to pat nedomā un šī informācija nav patiesa.

Krievijas portāls "Sport Express" šodien vēsta, ka Kaspars Daugaviņš varētu atkal spēlēt KHL. Krievu medijs, atsaucoties uz saviem avotiem, norāda, ka Daugaviņš vedot sarunas ar kādu Austrumu konferences klubu.

Latvijas izlases ilggadējais līderis Daugaviņš pats par to gan pauda pārsteigumu. Īsā sarunā ar Sportacentrs.com viņš apliecināja, ka tā nav patiesība, ka viņš neplāno atgriešanos KHL un ka ir izbrīnīts par šādas informācijas parādīšanos.

Daugaviņš KHL ir pavadījis lielu savu karjeras daļu, piedaloties 421 spēlē šajā līgā, taču iepriekšējās divas sezonas viņš nospēlēja Šveices "Bern" rindās.

Daugaviņš Latvijas izlasē karjeru ir noslēdzis. Viņš par to pavēstīja pēc Pekinas olimpiskajām spēlēm.

Latvijas sportistiem kopš pavasara ar likumu liegta dalība Krievijas un Baltkrievijas līgās, un šī likuma pārkāpšanas gadījumā vairs nebūs iespējama dalība nacionālajā izlasē. Vakardien Maskavas "Spartak" pavēstīja par Mika Indraša pievienošanos sastāvam.

1 2 44 komentāri

  +1 [+] [-]

, 2022-06-30 19:29, pirms 2 mēnešiem
Aizdomīgi kaut kā.

  +9 [+] [-]

, 2022-06-30 19:44, pirms 2 mēnešiem
Džeks ar Latvijas ģerboni uz muguras pie okupantiem tas tik būtu numurs bet nu jā Miks nebūs vienīgais nodevējs.

  +3 [+] [-]

, 2022-06-30 19:45, pirms 2 mēnešiem
Gan jau ar viņa Aģentu runāja

  +9 [+] [-]

, 2022-06-30 19:57, pirms 2 mēnešiem
Sarunas neved, sarunas Veic!
Slēpts komentārs: oxa

  -3 [+] [-]

, 2022-06-30 20:10, pirms 2 mēnešiem
Kaut kāda "Latvijas hokeja karstā vasara" te bez maz vai tūlīt sanāks! Who's next?

  +5 [+] [-]

, 2022-06-30 20:10, pirms 2 mēnešiem
M rakstīja: Vētras situācija bija citāda. Indrašis, es domāju, ir pelnījis zaudēt daudz vairāk cilvēcīgas cieņas, nekā Vētra jelkad spētu zaudēt, sadarbojoties ar sliktajiem. NVS tolaik īsti cilvēkus neslepkavoja.
Kā neslapkavoja? Rīgā mira cilvēki, Viļņā bija asinspirts! Atmiņa Tev pārāk īsa vai arī esi vienkārši pārāk jauns lai atcerētos to kā Baltijas valstīs toreiz cīnījās par savu brīvību - ar asinīm!!!

 +14 [+] [-]

, 2022-06-30 20:19, pirms 2 mēnešiem
sandis444444 rakstīja: Kā neslapkavoja? Rīgā mira cilvēki, Viļņā bija asinspirts! Atmiņa Tev pārāk īsa vai arī esi vienkārši pārāk jauns lai atcerētos to kā Baltijas valstīs toreiz cīnījās par savu brīvību - ar asinīm!!!
Protams mira, bet situācija ir citāda. Tobrīd CCCP nebija actually karā. Un ciparus arī nesalīdzināsim. Es arī vīlos Miglā un Vētrā, bet tas nav salīdzināms ar šā brīža situāciju, kad bombī pilsētas, skolas, slimnīcas, tirdzniecības centrus, pensionāru sādžas - militāros objektus, protams. Mirst tūkstošiem.

  -3 [+] [-]

, 2022-06-30 20:29, pirms 2 mēnešiem
Vētra/Miglnieks spēlēja okupantu izlasē, nevis Latvijas...
Indrašis pagaidām nav izteicis vēlmi pārstāvēt okupantu izlasi!
tā man liekas ir būtiska atšķirība, kāpēc viņus nevar likt vienā maisā.

  +3 [+] [-]

, 2022-06-30 20:49, pirms 2 mēnešiem
zaipis rakstīja: Vētra/Miglnieks spēlēja okupantu izlasē, nevis Latvijas...
Indrašis pagaidām nav izteicis vēlmi pārstāvēt okupantu izlasi!
tā man liekas ir būtiska atšķirība, kāpēc viņus nevar likt vienā maisā.
tāpat netiktu līdz okupantu izlasei.

 +13 [+] [-]

, 2022-06-30 21:24, pirms 2 mēnešiem
Vētra/Miglinieks spēlēja NVS izlasē, kura pārstāvēja irstošu organizāciju, pilnu haosa, bet ne vairs ļaunuma impēriju. Viņu lēmums, kā liecina notikumu attīstība, diez vai bija pareizs, bet tā ir viņu lieta. Manuprāt, Indraša solis ir morāli absolūti melns, ne pelēks. Miks kā Latvijas hokejists vairs nevar pastāvēt.

  +7 [+] [-]

, 2022-06-30 21:29, pirms 2 mēnešiem
aksels82inbox.lv rakstīja: Aizdomīgi kaut kā.
Kas tur aizdomīgs? Krievu klubi regulāri izplata baumas, ka mauks tāds un tāds rietumnieks. Arī zviedrus veselu plejādi pieskaitīja, ja nemaldos automibīlistam. Tas nekas, ka vismaz vienam jau tad bija praktiski parakstīts līgums Šveicē.

Un Daugava ir pēdējais no letiņiem, kas varētu šobrīd doties uz KHL. Un tas ir nerēķinot patriotismu. Ja nebūtu kovids, jau gadu ātrak būtu prom, vairākkart teicis, ka apnikuši trakie lidojumi, krievu treneri un attieksme. Lai pārkāptu tam pāri noteikti būtu jāsola ļoti liels piķis. Un Daugava ir pietiekami prātīgs, lai saprastu, ka solīts makā nekrīt...

  +7 [+] [-]

, 2022-06-30 21:31, pirms 2 mēnešiem
M rakstīja: Vētra/Miglinieks spēlēja NVS izlasē, kura pārstāvēja irstošu organizāciju, pilnu haosa, bet ne vairs ļaunuma impēriju. Viņu lēmums, kā liecina notikumu attīstība, diez vai bija pareizs, bet tā ir viņu lieta. Manuprāt, Indraša solis ir morāli absolūti melns, ne pelēks. Miks kā Latvijas hokejists vairs nevar pastāvēt.
Prasītos komentāri no paša Mika. Savādāk runā lHF, runā Spartak, bet no Mika klusums. Ziņa krievu portālā, pat kluba portālā negarantē, ka tiešām viņš tur taisījās spēlēt( Manā iepriekšējā komentāra pieminētajiem zviedriem bija tieši tāda pat situācija - klubs bļauj, ka ir noslēgti līgumi, no hokejistu puses - wtf) Protams, Induļa klusēšana par neko labu neliecina...

  +7 [+] [-]

, 2022-06-30 21:42, pirms 2 mēnešiem
Šādi rīkojas, ja par tevi izplata nepatiesas baumas - tu runā ar presi un tās noliedz.

  +5 [+] [-]

, 2022-06-30 21:48, pirms 2 mēnešiem
Geralt of Rivia rakstīja: Prasītos komentāri no paša Mika. Savādāk runā lHF, runā Spartak, bet no Mika klusums. Ziņa krievu portālā, pat kluba portālā negarantē, ka tiešām viņš tur taisījās spēlēt( Manā iepriekšējā komentāra pieminētajiem zviedriem bija tieši tāda pat situācija - klubs bļauj, ka ir noslēgti līgumi, no hokejistu puses - wtf) Protams, Induļa klusēšana par neko labu neliecina...
Ja Miks uz Rašku negrasītos, neklusētu. Arī, piemēram, Jaks būtu jau kaut ko pateicis, jo viņš atsakās runāt par baumām par viņu un Soči.

Ceru, ka Indraša piemērs būs diezgan spožs, ka neviens uz turieni nebrauks, pat ja par to domāja.

  +1 [+] [-]

, 2022-06-30 21:50, pirms 2 mēnešiem
Diskusiju virzītājs Edgars rakstīja: Šādi rīkojas, ja par tevi izplata nepatiesas baumas - tu runā ar presi un tās noliedz.
Es tev velreiz saku, ir normāli cilvēki kas atvaļinājumu pavada ar savu ģimeni piemēram Tenerifē un mobilo noliek malā, it īpaši tik slaveni cilvēki, lai mēdiji un visādi hokeja entuziasti viņus netraucētu.
Protams tas ir mans kvēlākais pieņēmums un ceru uz to.

P.s Daugaviņš nebūtu vel dienu devis ziņu lv portāliem, rīt būtu raksts ka šis pie Znaroka ak barsa

  +4 [+] [-]

, 2022-06-30 22:03, pirms 2 mēnešiem
NaVI Broky rakstīja: Es tev velreiz saku, ir normāli cilvēki kas atvaļinājumu pavada ar savu ģimeni piemēram Tenerifē un mobilo noliek malā, it īpaši tik slaveni cilvēki, lai mēdiji un visādi hokeja entuziasti viņus netraucētu.
Protams tas ir mans kvēlākais pieņēmums un ceru uz to.

P.s Daugaviņš nebūtu vel dienu devis ziņu lv portāliem, rīt būtu raksts ka šis pie Znaroka ak barsa
Nafig viņam uz KHL braukt, ja ir līgums Šveicē?

  +3 [+] [-]

, 2022-06-30 22:09, pirms 2 mēnešiem
vienigais_anonims rakstīja: Nafig viņam uz KHL braukt, ja ir līgums Šveicē?
Kur es teicu ka uz KHL brauks? Teicu ka ruskij ambāļi dezinformē pasauli un maldina visus, visās valstīs

  -1 [+] [-]

, 2022-06-30 22:11, pirms 2 mēnešiem
vienigais_anonims rakstīja: Nafig viņam uz KHL braukt, ja ir līgums Šveicē?
Un pēdējais ko es dzirdēju ka berne lauzīs līgumu ar daugaviņu

  +3 [+] [-]

, 2022-06-30 22:18, pirms 2 mēnešiem
NaVI Broky rakstīja: Un pēdējais ko es dzirdēju ka berne lauzīs līgumu ar daugaviņu
jā, to Daugava pats apstiprināja, ka Berne pateikusi lai meklē citu klubu.
līgums vēl nav lauzts, jo kāds cits Šveices klubs var to pārņemt ja vēlas.

  +1 [+] [-]

, 2022-06-30 22:19, pirms 2 mēnešiem
vienigais_anonims rakstīja: Nafig viņam uz KHL braukt, ja ir līgums Šveicē?
Šveices ievērojamākais hokeja žurnālists Klauss Caugs raksta, ka Berne pārtraukusi līgumu ar Daugaviņu... https://www.watson.ch/sport/eismeis... .

  +5 [+] [-]

, 2022-06-30 22:38, pirms 2 mēnešiem
Nelietotājs rakstīja: Protams mira, bet situācija ir citāda. Tobrīd CCCP nebija actually karā. Un ciparus arī nesalīdzināsim. Es arī vīlos Miglā un Vētrā, bet tas nav salīdzināms ar šā brīža situāciju, kad bombī pilsētas, skolas, slimnīcas, tirdzniecības centrus, pensionāru sādžas - militāros objektus, protams. Mirst tūkstošiem.
Tumanovs ar vetrovu ne tikai paši nodeva valsti,bet pierunāja ari Raimondu Miglinieku nespēlēt izlasē,bet Latvija ar trim līderiem varēja tikt uz OS.

  +4 [+] [-]

, 2022-06-30 22:50, pirms 2 mēnešiem
Ir jāsaprot ka krievijas pederastijas valstele arī karam ar Ukrainu beidzoties, nekļūs par cilvēku valsti. Ne pēc gada ne pieciem..tā joprojām būs izdzimteņu un necilvēku valsts..tikai atkritumi var sadarboties ar krieviju. Un te tautibai nav nozīme..

  +4 [+] [-]

, 2022-06-30 22:54, pirms 2 mēnešiem
coffijs rakstīja: Tumanovs ar vetrovu ne tikai paši nodeva valsti,bet pierunāja ari Raimondu Miglinieku nespēlēt izlasē,bet Latvija ar trim līderiem varēja tikt uz OS.
Tā nu tas bija, viņi ir Latvijas kauna traips.

  +3 [+] [-]

, 2022-06-30 23:16, pirms 2 mēnešiem
Visām tautām mēdz būt nodevēji un arī mēs neesam izņēmums. Tagad viss skaidri redzams, kas kurš ir.

  +3 [+] [-]

, 2022-06-30 23:45, pirms 2 mēnešiem
NaVI Broky rakstīja: Es tev velreiz saku, ir normāli cilvēki kas atvaļinājumu pavada ar savu ģimeni piemēram Tenerifē un mobilo noliek malā, it īpaši tik slaveni cilvēki, lai mēdiji un visādi hokeja entuziasti viņus netraucētu.
Protams tas ir mans kvēlākais pieņēmums un ceru uz to.

P.s Daugaviņš nebūtu vel dienu devis ziņu lv portāliem, rīt būtu raksts ka šis pie Znaroka ak barsa
ļoti jau maza iespēja, ka saņemsim kādu video ziņu no kūrorta ar pārpratuma skaidrojumu. Tas nešķiet reāli arī tāpēc, ka visam šim sākoties būtu atradies kāds, kas neļauj notikumiem attīstīties - menedžeris, ģimene u.c. Bet nav dzirdēts neviens, kurš argumentēti noraidītu šīs ziņas. Starp citu - būtu pētāms menedžeru jautājumus, kuri palīdz iekārtoties KHL.

  +2 [+] [-]

, 2022-07-01 00:02, pirms 2 mēnešiem
Diskusiju virzītājs Edgars rakstīja: ļoti jau maza iespēja, ka saņemsim kādu video ziņu no kūrorta ar pārpratuma skaidrojumu. Tas nešķiet reāli arī tāpēc, ka visam šim sākoties būtu atradies kāds, kas neļauj notikumiem attīstīties - menedžeris, ģimene u.c. Bet nav dzirdēts neviens, kurš argumentēti noraidītu šīs ziņas. Starp citu - būtu pētāms menedžeru jautājumus, kuri palīdz iekārtoties KHL.
Menedžeris tu domā aģents? Tas pats aģents kas ir Krievs (Aleksandrs Černihs) starpcitu un viņam no Krievijas federācijas atliek uzsvilpt un viņš izdarīs, savādak sekas var but neprognozējamas. Savukārt par ģimeni ir tā, nēesmu redzējis praksi ka ģimene sava pieaugušā hokejista dzīve jauktos un paskaidrotu situāciju, kā arī zinot Indraši šos gadus (pārnestā nozīmē), tas nav Masaļskis, kas pateicās pie katras izdevības ģimenei, varbūt tur vispār Indrašim nav labas attiecības ģimenē un sazvanās tikai ziemassvētkos.
Un tagad divi varianti kapēc man liekas ka tas ir safabricēts.
Ja viņš 100% būtu saistīts ar Spartaku, tad viņš savos socialos portālos pateiktos par doto iespēju utt, kā to sportisti dara un Indrašis ir ļoti aktīvs instagramā, es neticu ka viņam iedzēla saules dūriens un šamais tagad apjucis, nezin ko teikt spartakam vai Latvijas mēdijiem.
Es ļoti ceru un kaut kāda man intuīcija sēž ka šamais rīt vai parīt nāks ar paziņojumu āra.

  +2 [+] [-]

, 2022-07-01 00:08, pirms 2 mēnešiem
Un tagad izspēlējam metamos kauliņus, scenārijs kā seriāla vai filmā.

Uz jautājumu par situāciju apkārt Indraša turpmākajām karjeras gaitām, aģents atbildēja, ka Krievijas komandās hokejists nespēlēs.

“Kāda var būt situācija? Pāris dienas atpakaļ Latvijas pilsoņiem aizliedza strādāt Krievijā. Miks ir likumpaklausīgs pilsonis. Vienīgā iespēja – doties uz Eiropu,” teica Černihs sarunā ar “Championat“.

Aģents nāk klajā ar šadu informāciju.

(Aģents pa lielam zin kad hokejists ir pieejams un kad tad, pieņemsim ka Miks viņam pateicis ka nebūšu sasniedzams tad un tad, aģents nodot info Krievijas hokeja federācijai)

Tajā brīdi tiek sagatavota dezinformācija, noslēgts līgums utt, jo federācija to uzspiež aģentam.

Sākās lielais spiediens Latvijā, visi sašutuši, norej Indraši (Arī es)

Beigās Indrašis beidz atvaļinājumu un ir šokā.

Ok tas tiešām no zinātniskās fantastikas, vai seriāla, bet zinot krievu domāšanu, nemaz tik nereāli nav

  +3 [+] [-]

, 2022-07-01 00:09, pirms 2 mēnešiem
AB rakstīja: Džeks ar Latvijas ģerboni uz muguras pie okupantiem tas tik būtu numurs bet nu jā Miks nebūs vienīgais nodevējs.
Jā, par tādu maskavijā var dabūt celtniecības putas taisnajā zarnā ...

  +4 [+] [-]

, 2022-07-01 00:10, pirms 2 mēnešiem
NaVI Broky rakstīja: Menedžeris tu domā aģents? Tas pats aģents kas ir Krievs (Aleksandrs Černihs) starpcitu un viņam no Krievijas federācijas atliek uzsvilpt un viņš izdarīs, savādak sekas var but neprognozējamas. Savukārt par ģimeni ir tā, nēesmu redzējis praksi ka ģimene sava pieaugušā hokejista dzīve jauktos un paskaidrotu situāciju, kā arī zinot Indraši šos gadus (pārnestā nozīmē), tas nav Masaļskis, kas pateicās pie katras izdevības ģimenei, varbūt tur vispār Indrašim nav labas attiecības ģimenē un sazvanās tikai ziemassvētkos.
Un tagad divi varianti kapēc man liekas ka tas ir safabricēts.
Ja viņš 100% būtu saistīts ar Spartaku, tad viņš savos socialos portālos pateiktos par doto iespēju utt, kā to sportisti dara un Indrašis ir ļoti aktīvs instagramā, es neticu ka viņam iedzēla saules dūriens un šamais tagad apjucis, nezin ko teikt spartakam vai Latvijas mēdijiem.
Es ļoti ceru un kaut kāda man intuīcija sēž ka šamais rīt vai parīt nāks ar paziņojumu āra.
aģentu un ģimeni minētu tikai kā piemērus cilvēkiem, kuri varētu nebūt vienaldzīgi, ja savējais saņem milzīgu kritiku, bet tu zini, ka tā nav patiesa. Bet OK, mūsu spekulācijas 100% noraidīt/apstiprināt var tikai pats Indrašis. Gaidīsim, kad viņš kaut ko teiks publiski.

  +1 [+] [-]

, 2022-07-01 00:13, pirms 2 mēnešiem
Es to no Bārtuļa, Pujaca, Širokova varētu sagaidīt, bet nejau Miks kam izlase bija kā svētnīca, rāvas, kad vien varēja

  +3 [+] [-]

, 2022-07-01 00:13, pirms 2 mēnešiem
Neticu ka piemēram pusļamu iemainija pret visiem draugiem un izlasi

  +1 [+] [-]

, 2022-07-01 00:25, pirms 2 mēnešiem
Par kādu KHL iet runa, ja NATO vīri būs kremlī jau pirms Ziemassvētkiem !

  -3 [+] [-]

, 2022-07-01 00:33, pirms 2 mēnešiem
Restartētājs rakstīja: Par kādu KHL iet runa, ja NATO vīri būs kremlī jau pirms Ziemassvētkiem !
Tak beidz murgot, Krievijas diplomāts jau pateica ka Krievija augustā pasludinās uzvaru par okupētajām teritorijām un tajās atstās armiju, tālāk nekaros, tāpat kā tas bija ar Donbasu. Tad pēc pāris gadiem būs nākamajs turpinājums.

     [+] [-]

, 2022-07-01 00:35, pirms 2 mēnešiem
NaVI Broky rakstīja: Tak beidz murgot, Krievijas diplomāts jau pateica ka Krievija augustā pasludinās uzvaru par okupētajām teritorijām un tajās atstās armiju, tālāk nekaros, tāpat kā tas bija ar Donbasu. Tad pēc pāris gadiem būs nākamajs turpinājums.
Šoreiz karos NATO !
1 2 44 komentāri