Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:875, Did:0, useCase: 3

Latvijas U20 izlases bijušais spēlētājs Jašunovs pievienojas Francijas "Bordeaux"

Rolands Eliņš

Latvijas U20 izlases bijušais spēlētājs Jašunovs pievienojas Francijas "Bordeaux"
Viktors Jašunovs. Foto: LHF

Latvijas jaunais hokejists Viktors Jašunovs pēc vairākiem gadiem Zviedrijas hokejā nonācis Francijas augstākās līgas klubā "Bordeaux", ziņo komanda savā mājaslapā.

Viktors Jašunovs Zviedrijā spēlēja jau U16 vecuma komandās un ar īsu pārtraukumu, kad 2017./18. gada sezonā izmēģināja spēkus MHL komandā "KRS Junior", visu laiku līdz šim arī bija spēlējis Zviedrijā. Viņa rēķinā ir četras spēles Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā, bet iepriekšējās divas sezonas pavadītas Zviedrijas hokeja ceturtajā līmenī.

Šosezon "Hammarby" sastāvā Jašunovs guva desmit vārtus 12 spēlēs, sakrājot 13 punktus, bet iepriekšējā sezonā "Gota/Traneberg" rindās viņš piedalījās tikai dažos mačos.

Jašunovs 2020. un 2019. gadā pārstāvēja Latvijas U20 izlasei pasaules čempionātos, abos rādot rezultatīvu sniegumu. Desmit U20 PČ spēlēs pirmajā divīzijām viņam deviņi punkti, turklāt 2019. gadā viņš ar sešiem punktiem bija rezultatīvākais Latvijas izlasē, ko toreiz pārstāvēja arī Deniss Smirnovs, Daniels Bērziņš un Emīls Ģēģeris.

Jašunova jaunā komanda "Bordeaux" ieņem septīto vietu Francijas čempionātā, tiesa, punktu izteiksmē ir tuvāk priekšpēdējai nekā sestajai vietai.

Izmantotie resursi:
https://www.hockey-boxers-de-bordea...