Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:742, Did:0, useCase: 0

Fāzels: "Pasaules čempionāta atcelšana – tas ir pāris dienu jautājums"

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Fāzels: "Pasaules čempionāta atcelšana – tas ir pāris dienu jautājums"
Renē Fāzels. Foto: Tass/Scanpix

IIHF prezidents Renē Fāzels pavēstījis, ka 2020. gada pasaules čempionāta hokejā atcelšana notiks tuvāko dienu laikā, jo pirms tam jāsaskaņo informācija ar Šveices valdību un apdrošinātājiem.

"Gaidām pilnvērtīgu informāciju no Šveices valdības un apdrošināšanas kompānijas. Pasaules čempionāta atcelšana – tas ir pāris dienu jautājums. Mums jāsaglabā pacietība," teica Renē Fāzels. "Paskatoties no otras puses, ārkārtas stāvoklis pagaidām ir izsludināts līdz 19. aprīlim, bet pasaules čempionāts sāktos maijā. Taču tas ir tikai laika jautājums, līdz viss tiks atcelts. Valdībai ir daudz darba, situācija ir sarežģīta."

"Svētdien saņemsim atbildi no valdības. Ņemot vērā situāciju, aizvadīt pasaules čempionātu nav iespējams. Pagaidām Šveicē varam iziet ārā, nav komandantstundas, bet nedrīkstam tikties grupā, kurā ir vairāk par pieciem cilvēkiem. Situācija nav tik smaga kā Itālijā, Francijā vai Spānijā, bet cilvēkiem ir jāsēž mājās," apstākļus skaidroja Fāzels.

Pasaules čempionātam no 8. līdz 24. maijam vajadzēja norisināties Šveices pilsētās Cīrihē un Lozannā. Latvija bija vienā grupā ar Krieviju, Somiju, ASV, Šveici, Norvēģiju, Itāliju un Kazahstānu. Tomēr 2021. gada pasaules čempionātā iespējamas izmaiņas, jo sākotnēji šajā grupā vajadzēja būt Vācijai, tomēr Šveicei kā mājiniecei tika dota iespēja veikt vienu izmaiņu. Nākamais pasaules čempionāts notiks Rīgā un Minskā.

Izmantotie resursi:
https://rsport.ria.ru/20200320/1568...

     [+] [-]

, 2020-03-21 11:56, pirms gada
Ai,ai,ai.... tas kurš to zarazu izdomāja,tiešām nav cilvēks kam patīk sports. Žēl,ka tā.