Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2861, Did:0, useCase: 3

Nedēļas nogalē sāksies Baltijas un Latvijas sieviešu čempionāts hokejā

Agris Suveizda

Nedēļas nogalē sāksies Baltijas un Latvijas sieviešu čempionāts hokejā
Foto: LHF

Šajā nedēļas nogalē starts tiks dots Baltijas un Latvijas čempionātam hokejā sievietēm, kas sezonas laikā vienuviet pulcēs 15 sieviešu hokeja komandas no Lietuvas, Latvijas un Igaunijas. Čempionāts tiks aizvadīts divās grupās (A un B), informē Latvijas Hokeja federācija.

A grupā par Baltijas čempiona un Latvijas čempiona titulu cīnīsies septiņas komandas: Igaunijas sieviešu hokeja izlase, Lietuvas sieviešu hokeja izlase, sieviešu hokeja komandas “Laima”, “L&L Hope” un “Tukums” un apvienotās komandas - hokeja skola “Kurbads”/Lauvas un hokeja skola “Rīga”/Latvijas U18 sieviešu hokeja izlase.

Čempionāta B grupā izcīņa notiks astoņu sieviešu hokeja komandu starpā: Lietuvas sieviešu hokeja U18 izlase, sieviešu hokeja komandas, “Laima”, “L&L Gold”, “Klaipeda Girls”, “Ozolnieki”, hokeja skolu “Kurbads”/“Lauvas”, “Talsi“ un “Ventspils” komandas.

Šajā nedēļas nogalē norisināsies vairākas A grupas spēles:
16.09.2023.
Plkst. 12.00 t/c Akropole ledus hallē skatāma spēles starp komandām “L&L Hope” un Lietuvas hokeja izlase
Plkst. 12.45 Tukuma ledus hallē skatāma spēle starp komandām “Tukums” un Igaunijas hokeja izlase
Plkst. 15.00 Daugavas ledus hallē skatāma spēle starp komandām “Laima” un hokeja skola “Rīga”/Latvijas U18 izlase
Plkst. 16.00 Tukuma ledus hallē skatāma spēle starp komandām “Tukums” un Igaunijas hokeja izlase

17.09.2023.
Plkst. 10.00 Kurbads ledus hallē skatāma spēle starp komandām hokeja skola “Kurbads”/Lauvas un Lietuvas hokeja izlase
Plkst. 11.30 t/c Akropole ledus hallē skatāma spēles starp komandām “L&L Hope” un Igaunijas hokeja izlase

Ar čempionāta nolikumu iespējams iepazīties: https://lhf.lv/files/QuUHLtKNbde6U9...

Baltijas čempionāts hokejā sievietēm tiek īstenots sadarbībā ar Lietuvas Hokeja Federāciju un Igaunijas Hokeja federāciju Startpautiskās Hokeja Federācijas (Interntantional Ice Hockey Federation) koordinētās sieviešu hokeja attīstības programmas ietvaros. Programmas mērķi ir veicināt sieviešu hokeja pilnveidi Baltijas reģionā, celt spēlētāju individuālo meistarību un izlašu komandu veiksmīgu sniegumu, un veicinot izpratni par hokeju kā veselīga dzīvesveida sastāvdaļu un saturīga brīvā laika pavadīšanu visu paaudžu meiteņu un sieviešu vidū.

Izmantotie resursi:
https://lhf.lv/lv/article/7441/nede...