Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:3, Did:0, useCase: 3

"Hokeja Dienā" sacentīsies bērni pret vecākiem

Latvijas Hokeja federācija (LHF) aicina, ledus halles, bērnu un jaunatnes hokeja klubus, amatieru komandas un ikvienu Latvijas iedzīvotāju aktīvi iesaistīties „Hokeja Dienas” spēlē, kurā savā starpā sacentīsies dēli un meitas pret tēviem un mammām.

Spēles tiks aizvadītas laika posmā, no 8. līdz 11. februārim un „Hokeja Dienas” noslēgumā, visi rezultāti tiks saskaitīti un noteikti uzvarētāji – bērni vai vecāki.

„Hokeja Dienas” mērķis ir popularizēt hokeju un veselīgu dzīvesveidu, iesaistot bērnus un jauniešus sportā un hokejā gan ledus hallēs, gan atklātajās slidotavās, kā arī iegūt pozitīvas emocijas un labi pavadīt laiku.

Spēļu pieteikumus aicinām sūtīt uz hokejadiena@lhf.lv līdz 8. februārim. Pēc spēles visi iesūtītie rezultāti, spēles apskati, foto un video materiāli tiks apkopoti un publicēti LHF mājas lapā un LHF sociālajos tīklos.

Latvijas hokeja valstsvienības kapteinis Kaspars Daugaviņš: „Katru gadu mums bija šī lieliskā kauja! Pirmos gadus mums gāja smagi, jo daži vecāki hokeju bija spēlējušu nopietnā līmenī. Tomēr ar katru gadu viņiem klājās aizviet grūtāk un grūtāk. Parasti tas bija komandas sezonas noslēguma pasākums, kurā labi pavadījām laiku”.

Sestdien, 11. februārī „Volvo SC” "Hokeja Dienas" ietvaros visiem hokeja līdzjutējiem un interesentiem būs iespēja apmeklēt Latvijas hokeja valstsvienības atklāto treniņu, kuru vadīs jaunais Latvijas izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs. Latvijas hokeja līdzjutējiem būs lieliska iespēja iegūt autogrāfus un kopā ar spēlētājiem nofotografēties.

LHF izsludina „Hokeja dienas” konkursu! Nofilmē savu izpildīto „bullīti” iesūti uz hokejadiena@lhf.lv vai ievieto facebook, instagram vai twitter ar haštagu #hokejadiena2017 un iegūsti iespēju piedalīties Latvijas hokeja valstsvienības treniņā un nodemonstrēt savu izpildīto metienu pret kādu no Latvijas izlases vārtsargiem.