Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:3, Did:0, useCase: 0

Baltkrievijas Hokeja federācija: "Turpinām plānot PČ 2021. gadā kopā ar Latviju"

Rolands Eliņš

Baltkrievijas Hokeja federācija: "Turpinām plānot PČ 2021. gadā kopā ar Latviju"
Aigars Kalvītis, Renē Fāzels, Viesturs Koziols. Foto: IIHF / lhf.lv

Krievijas ziņu aģentūra „RIA Novosti”, atsaucoties uz saviem avotiem, vēsta, ka IIHF vērsusies pie Latvijas un Baltkrievijas kopīgi rīkotā 2021. gada pasaules čempionāta orgkomitejas, vaicājot par teorētiskajām iespējām čempionāta pārcelšanā gadu vēlāk. Baltkrievijas Hokeja federācija tikmēr publiski sniegusi atbildi, norādot, ka visu laiku ir kontaktā ar IIHF un šobrīd turpina gatavoties PČ rīkošanai 2021. gadā kopā ar Latviju.

Šogad paredzētais pasaules čempionāts hokejā bija plānots Šveicē, taču koronavīrusa pandēmijas dēļ tas tika atcelts. IIHF gan devusi signālus, ka varētu piešķirt Šveicei iespējas rīkot pasaules čempionātā kādā citā gadā, iespējams, pat jau nākamgad, kad PČ rīkošanai gatavojas Latvija un Baltkrievija. Par izmaiņām gan var oficiāli lemt tikai IIHF kongresā, kas arī ticis pārcelts un jauns datums nav noteikts. PČ elites divīzijā rīkošanas tiesības šobrīd ir sadalītas līdz 2025. gadam.

„RIA Novosti” šodien vēsta, ka IIHF pārstāvji sazinājušies ar PČ 2021 orgkomiteju un interesējušies, vai turnīra pārcelšana uz citu laiku vispār būtu teorētiski iespējama. Šobrīd notiekot šī jautājuma apspriešana, taču grūti paredzēt, cik ilgu laiku prasīs potenciālā vienošanās par to, kā rīkoties turpmāk.

Baltkrievijas Hokeja federācija nedaudz vēlāk sniegusi savu komentāru par „RIA Novosti” vēstīto, norādot, ka tā visu laiku uztur kontaktus ar IIHF pārstāvjiem, kā arī tika uzsvērts, ka iespējamas izmaiņas kalendārā var veikt tikai IIHF kongresā.

„Šobrīd turpinām darbu pie PČ 2021 kā iepriekš. Varam pateikt, ka Baltkrievijā un Latvijā plānotā pasaules čempionāta rīkošana joprojām tiek plānota 2021. gadā,” sarunā ar „RIA Novosti” pārstāvjiem izteicās Baltkrievijas federācijā, norādot, ka neveic konkrētas pārrunas par PČ pārcelšanu.

Izmantotie resursi:
https://rsport.ria.ru/20200330/1569...
https://rsport.ria.ru/20200330/1569...

  +2 [+] [-]

, 2020-03-30 21:57, pirms gada
Ko tik tie belari neplāno.
Diez jau pārtraukuši plānot dalību šī gada PČ, vai tomēr joprojām trenējas?

  +1 [+] [-]

, 2020-03-30 22:38, pirms gada
Nav gan dzirdēts, ka Daugavas stadiona halle tiktu būvēta
Beigās labi ja uz 2022 uzcels

  +1 [+] [-]

, 2020-03-31 08:07, pirms gada
Esmu diezgan pārliecināts,ka Baltkrievijai un Latvijai nāksies piekāpties Šveices priekšā un atdot čempionātu viņiem.Un tad būs interesanti,vai Krievija piekritīs rīkot pie sevis čempionātu gadu vēlāk,nekā plānots?

     [+] [-]

, 2020-03-31 22:00, pirms gada
alguns rakstīja: Esmu diezgan pārliecināts,ka Baltkrievijai un Latvijai nāksies piekāpties Šveices priekšā un atdot čempionātu viņiem.Un tad būs interesanti,vai Krievija piekritīs rīkot pie sevis čempionātu gadu vēlāk,nekā plānots?
Baltkrievija, Latvija un Krievija var rīkot kopā.