U20 PČ: Šveice parāda zobus Zviedrijai, Krievija ar 11:0 sagrauj Norvēģiju
Ar pārliecinošu uzvaru pasaules U20 čempionātu sākusi arī pagājušā čempionāta bronzas medaļas ieguvēja Krievija, kas grupu turnīra pirmajā mačā iznīcināja elites jaunpienācēju Norvēģiju - 11:0. Pa vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm Mihaila Grigorenko un Damira Žafjarova kontā. Savukārt grupas otrajā mačā pasaules vicečempione Zviedrija sīvā cīņā uzvarēja Šveici (5:3).
Viena no čempionāta favorītēm Zviedrija jau spēles sākumā tika pie diviem noraidījumiem, un Šveice ar otro piegājienu realizēja vairākumu (1:0). Vārtus guva Sandro Cangers, kurš šosezon ir spēlējis arī Ronalda Ķēniņa pārstāvētajā ZSC "Lions". Šveiciešu prieki gan nebija ilgi, jo jau pēc minūtes un 11 sekundēm neizšķirtu panāca Filips Fošberjs, kurš šosezon 12 spēles ir aizvadījis Nacionālās hokeja līgas klubā Nešvilas "Predators" (1:1). Devītajā minūtē Šveice atkal izvirzījās vadībā, bet zviedri jau pēc 11 sekundēm izlīdzināja rezultātu un 18.minūtē pēc Zviedrijas spēcīgākās līgas kluba "Skelleftea" uzbrucēja Oskara Sundkvista pirmoreiz izvirzījās vadībā (3:2).
Otrajā trešdaļā abas komandas apmainījās neizmantotiem vairākumiem, bet trešās trešdaļas sākumā zviedri atkārtoja pirmās trešdaļas scenāriju - trešo vārtu autors Sundkvists nopelnīja noraidījumu, bet QMJHL spēlējošais Fabriss Hercogs trešdaļas 61.sekundē atjaunoja neizšķirtu (3:3). Pavisam drīz gan vairākumu realizēja arī zviedri, un Andreass Jūnsons 58.minūtē dubultoja pārsvaru - 5:3. Šveicieši vēl noņēma vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet neprata glābt spēli.
Otras spēles favorīte Krievija sestajā minūtē atklāja rezultātu un pēc pusotras minūtes jau bija ieguvusi solīdu trīs vārtu pārsvaru. Pirmos vārtus pēc piespēles no aizvārtes guva Čeļabinskas "Belye Medvedi" uzbrucējs Vjačeslavs Osnovins, nākamajā minūtē spēcīgi zem pārliktņa meta Ņikita Zadorovs, kurš sezonas sākumā aizvadīja septiņas spēles Zemgus Girgensona pārstāvētajā Bufalo "Sabres", savukārt pēc 13 sekundēm 3:0 panāca Novokuzņeckas "Metallurg" uzbrucējs Damirs Žafjarovs.
Pirmās trešdaļas otrajā pusē Krievija guva vēl divus vārtus, no kuriem otros iemeta vēl viens Girgensona komandas biedrs Mihails Grigorenko, kurš zem aizsarga raidīja ripu tālajā vārtu stūrī (5:0). Otrās trešdaļas vidū Krievija pēc Ņikitas Trjamkina metiena no zilās līnijas pašā vārtu devītniekā guva septītos vārtus un veica vārtsargu maiņu.
Tikmēr norvēģu vārtsargs Henriks Haukelans līdz trešdaļas beigām ielaida vēl trīs vārtus (0:10). Ja pirmos septiņus vārtus Krievija guva vienādos sastāvos, no nākamajiem trīs divi tika gūti vairākumā un vēl vieni – mazākumā. Pēc otrās trešdaļas vārtsargu nomainīja arī Norvēģija, un Joakims Svensens sausā izturēja astoņas minūtes – vienpadsmitos vārtus guva Antons Sļepiševs (11:0).
Rīt B grupā Somija spēlēs pret Norvēģiju.
G | Spēle | Rez |
---|---|---|
A | Vācija - Kanāda | 2:7 |
B | Norvēģija - Krievija | 0:11 |
A | Čehija - ASV | 1:5 |
B | Šveice - Zviedrija | 3:5 |
Izmantotie resursi:
Redirect to 201 WM20 - International Ice Hockey...
+1 [+] [-]
+11 [+] [-]
+2 [+] [-]
[+] [-]
+5 [+] [-]
+3 [+] [-]
+5 [+] [-]
-1 [+] [-]
-2 [+] [-]
Vai tev liekas,ka priekš nīkuļiem krieviem tas ir slikts rezultāts (saniegumi) ?
Kopš 2005 gada tikai vienā JPČ netika pie medaļām. Visos pārējos ir ieguvuši medaļas.
No 2000 gada regulāri tiek pie medaļām un ir vieni no panākumiem bagātākie.
+1 [+] [-]
+1 [+] [-]
+17 [+] [-]
+2 [+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
+4 [+] [-]
Pārējais viss jau ir neveiksme.
[+] [-]
[+] [-]
Ja godīgi,tad neko citu no Tevis arī negaidīju.
-1 [+] [-]
+1 [+] [-]
-1 [+] [-]
+7 [+] [-]
+2 [+] [-]
Tieši tāpēc,ka viņi liek visaugstākos mērķus,regulāri arī ir medaļās.
Un tur tu savas zosis un pīles dzīdams neko nevari mainīt.
Panākumiem bagātākie ir Can,tad Rus tad Swe un tad visi pārējie - ar krietnu atpalicību.
Kopš PSRS sabrukuma 1993 gada,kad spēlēja Rus izlase,kaut arī 92 var skaitīt - jo turnīru uzsāka SNG,bet beidza iegūstot zeltu Russia.
Can - 10 zelti 6 sudrabi 3 bronzas = 19 medaļas.
Rus - 4 zelti 7 sudrabi 6 bronzas = 17 medaļas.
Swe - 1 zelts 6 sudrabi 2 bronzas = 9 medaļas
ASV - 3 zelti 1 sudrabs 2 bronzas 6 medaļas.
Suomi 1 zelts 1 sudrabs 4 bronzas 6 medaļas.
Cze 2 zelti 2 bronzas 4 medaļas.
[+] [-]
-2 [+] [-]
-2 [+] [-]
+1 [+] [-]
-3 [+] [-]
Tu pat Rus izcīnītās medaļas un panākumus proti nomelnot un noniecināt.
Argumentējot to,ka vienmēr jau brauc pēc zelta - tāpēc sudrabs,bronza neskaitās
Tas nav panākums
+1 [+] [-]
Paņem sūdu rokā un saspied, būs tiēšām vienalga, starp kurām pirkstu starpām viņš iznāks, tāpat ir tiešām vienalga - 0:11, 0:12 vai 0:14, jebkurā gadījumā tā ir sagrāve. Un tie norvēģi vien ir turpat, kur mēs, nekur viņi nav aizskrējuši...