+5 [+] [-]
+6 [+] [-]
+7 [+] [-]
+1 [+] [-]
[+] [-]
kaptomanis12 rakstīja: njaaa...Ovi ja buutu trapijis maliks off!bet saaktos faits un tad brashiirs aizstaavetu ovi un ruutu malkinu!
Jūtas "Mammoth" pagarina līgumu ar galveno treneri
Visa karjera vienā komandā: Slavas zālē uzņems Beržeronu, Praisu, Rinni
34,5 miljonu dolāru līgums – iemesls, lai nedotos uz NHL brīvo aģentu tirgu
Latvijas čempionei "Mogo" Kontinentālajā kausā būs jātiekas ar Spānijas klubu
Edmontona martā iemainītam uzbrucējam galdā liek 20 miljonu līgumu
Florida veic nozīmīgu darījumu un zem viena jumta apvieno Tkačaku brāļus
Vilmanis: "Konkrēts mērķis – nākamsezon biežāk spēlēt NHL nekā AHL"
Tralmaks par laiku Detroitā: "Viņi jau no sākuma bija pārvilkuši krustu pār mani"
Girgensons atklāj nosacījumu, pie kura nākamgad atgriezīsies pasaules čempionātā
Tralmaks: "Visus PČ punktus labprāt iemainītu pret vieniem vārtiem pret Norvēģiju"
+5 [+] [-]
+6 [+] [-]
vot sastridejaas turiinaa ovechkins gribeeja guleet augšEjaa stavaa gultaa
+1 [+] [-]
+1 [+] [-]
[+] [-]
buutu tur ivanans bijis jau taja pat dienaa saaktu diskuteet krievu meediji par cilveek tiesibu parkapumiem ieksh nhl
+1 [+] [-]
[+] [-]
[+] [-]