Autors: Basketbolists#7
Savulaik NHL...
leenaam, mieriigi un gatavs!
kapec vinju rd nelaida bullishos ?
Par to man liekas visiem ir diez gan liela neskaidriiba..
a kāpēc Hosa bija jālaiž? pret Amur jau viņš bullīti neiemeta...
shis video jau te ir bijis,bet nu gols ideaals!
Kāpēc nevarēja viņu laist pret SKA?
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Hosa un wiņa tehnika [apbrīnojami]
