Šis jau ir bijis ielikts... . Tā ir USA studentu izlase. Prieks, ka Beļavskis, Kerčs tos studentiņus šitā. Beļavskis jau vispār pat Stenlija kausa ieguvējus varēja pačakarēt un ielikt smukus vārtus. Lūk, kādi mums bija nenovērtēti spēlētāji.
Juris Miņinshokeja eksperts
, 2009-08-09 17:33, pirms 17 gadiem
Spinings rakstīja: Juri bļļe, beidz, mēs esam Letiņi un gribam visu krievisko latviskot!
Tiešām, laikam tā jau arī ir ar "letiņiem"... Tai laikā kad citi kko prātīgu dara, šamie tik skaita visādas piedzenamās no visiem kompensācijas, atceras kārtējo piemiņas dienu un latvisko visu ko vien var.
Juris Miņinshokeja eksperts
, 2009-08-09 18:12, pirms 17 gadiem
Jamals rakstīja: novelc brilles un paskaties!kur ir teikts ka tur nav jabūt garumzīmēm?
Nu ja par pamatu tiek ņemts "kur ir rakstīts, ka..."... spēcīgi argumeni, jaunais cilvēk.
Bet ja jau vajag, lai būtu kkur rakstīts, tad ieteiktu palasīt lat. val. likumus. Lai ieekonomētu laiku tev (un arī citi varētu uzzināt), tad aptuvens atstāsts - pārveidojot (atveidojot) ne-latviešu uzvārdus latviski, par pamatu tiek ņemta to izruna oriģinālvalodā. Dotajā gadījumā (-os), oriģinālvalodā nav NEKĀDU pazīmju, lai būtu MatĪcins (un pārējie arī).
Juris Miņins rakstīja: Nu ja par pamatu tiek ņemts "kur ir rakstīts, ka..."... spēcīgi argumeni, jaunais cilvēk.
Bet ja jau vajag, lai būtu kkur rakstīts, tad ieteiktu palasīt lat. val. likumus. Lai ieekonomētu laiku tev (un arī citi varētu uzzināt), tad aptuvens atstāsts - pārveidojot (atveidojot) ne-latviešu uzvārdus latviski, par pamatu tiek ņemta to izruna oriģinālvalodā. Dotajā gadījumā (-os), oriģinālvalodā nav NEKĀDU pazīmju, lai būtu MatĪcins (un pārējie arī).
Te ir sporta lapa vai latviešu valodas eksāmens, kā grib tā raksta! Tas nenozīme, ka tev tas nepatīk tad darīs kā tu gribi! Čill aut!
Juris Miņinshokeja eksperts
, 2009-08-09 18:40, pirms 17 gadiem
kolins rakstīja: Te ir sporta lapa vai latviešu valodas eksāmens, kā grib tā raksta! Tas nenozīme, ka tev tas nepatīk tad darīs kā tu gribi! Čill aut!
Tā ir neparaiza uzvārda rakstība un atceroties neseno rakstu par Džeremiju Rēniku, kad dažiem bija pretenzijas, pret viņa uzvārda rakstību (Roniks, Roeniks utt.), tad izskatās, ka, tomēr, nav vienalga kas un kā tiek rakstīts (attiecībā uz uzvārdiem).
Juris Miņins rakstīja: Nu ja par pamatu tiek ņemts "kur ir rakstīts, ka..."... spēcīgi argumeni, jaunais cilvēk.
Bet ja jau vajag, lai būtu kkur rakstīts, tad ieteiktu palasīt lat. val. likumus. Lai ieekonomētu laiku tev (un arī citi varētu uzzināt), tad aptuvens atstāsts - pārveidojot (atveidojot) ne-latviešu uzvārdus latviski, par pamatu tiek ņemta to izruna oriģinālvalodā. Dotajā gadījumā (-os), oriģinālvalodā nav NEKĀDU pazīmju, lai būtu MatĪcins (un pārējie arī).
pec tevis teiktā sanāk arī galotnes jabūt orģināl valoda!tātad Maticin!un vispar tu esi muļķis!
Juris Miņins rakstīja: Tā ir neparaiza uzvārda rakstība un atceroties neseno rakstu par Džeremiju Rēniku, kad dažiem bija pretenzijas, pret viņa uzvārda rakstību (Roniks, Roeniks utt.), tad izskatās, ka, tomēr, nav vienalga kas un kā tiek rakstīts (attiecībā uz uzvārdiem).
Fedorov91 rakstīja: Jā, tas ir pavisam cits stāsts par idiotu, kurš ir analfabēts. Lepns, stulbs, totāls analfabēts.
Cik tev gadu? Tevis paša labā ceru, ka nevairāk par 12...
lasot tavu komentāru ,var saprast ka tu izceļ savas īpašibas!tu vel piemirsi pateikt ka esi sausiņš,tavs intelekta apzīmējums rakstās ar mīnuss zimi..tu esi totāls idiots!un vispār kur tu ielidi,krabi!
Jamals rakstīja: lasot tavu komentāru ,var saprast ka tu izceļ savas īpašibas!tu vel piemirsi pateikt ka esi sausiņš,tavs intelekta apzīmējums rakstās ar mīnuss zimi..tu esi totāls idiots!un vispār kur tu ielidi,krabi!
Nezinu vai tu esi sausiņš. Iespējams, esi īsts vecis. Tomēr nezinu kā tavs intelekta (apzīmejums ? ) koeficients var būt pozitīvs, ja tu no pieciem uzvārdiem tikai trīs spēj uzrakstīt pareizi, par vēlākajiem komentāriem nerunāsim.
Saproti, viena lieta ir kļūdīties, bet cita ir 10x kļūdīties un vel strīdēties pretī.
Juris Miņinshokeja eksperts
, 2009-08-09 23:52, pirms 17 gadiem
jamal
Pirmkārt, tu ne tikai rakstīt īsti neproti, bet arī lasīt, jo rakstīju: "...par pamatu...", nevis viss tiek "pārlikts" no oriģināla.
Otrkārt, būtu labāk priecājies, ka tevi pamāca, kā jāraksta, nevis sāktu stāstīt kas kam ko atļaus vai aizliegs un kurš ir muļķis vai gudrs... . Es pat teikšu vairāk - kad cilvēkam trūkst argumentu un viņš pat sāk saprast, ka ir pamatīgi kļūdījies, tad šams sāks pāriet uz personīgiem apvainojumiem...
prieks, ka kāds pamāca, bet dažreiz tiešām liekas, ka esam atnākuši uz eksāmenu........es piemēram saprotu ko raksta, ja nē ,tad pārjautāju, bet te vesela diskusija par "burtiņiem''-tiešām smieklīgi(galvenais, ka nelamājas)
sengo rakstīja: Prieks lasīt tādu diskusiju - riktīgi pa tēmu. Ne jau pareizrakstībā ir sāls
Sāls nav gan... bet, ja kāds ieliek jau n-reiz šeit bijušu video, izsakās ar kļūdām un vēl strīdās par to izrādot savu neizglītotību, tad gribot negribot rodas vēlēšanās oponēt
Pirmkārt, tu ne tikai rakstīt īsti neproti, bet arī lasīt, jo rakstīju: "...par pamatu...", nevis viss tiek "pārlikts" no oriģināla.
Otrkārt, būtu labāk priecājies, ka tevi pamāca, kā jāraksta, nevis sāktu stāstīt kas kam ko atļaus vai aizliegs un kurš ir muļķis vai gudrs... . Es pat teikšu vairāk - kad cilvēkam trūkst argumentu un viņš pat sāk saprast, ka ir pamatīgi kļūdījies, tad šams sāks pāriet uz personīgiem apvainojumiem...
Miņin! Paskaties,kā tu raksti-vārds-ŠAMS vārdnīcā nav!
Juris Miņinshokeja eksperts
, 2009-08-10 12:47, pirms 17 gadiem
Jamals rakstīja: Miņin! Paskaties,kā tu raksti-vārds-ŠAMS vārdnīcā nav!
Taču valoda, kā zināms visiem vismaz 9 klases beigušiem cilvēkiem, sastāv ne tikai no vārdnīcā rakstītiem vārdiem... ir arī sarunvaloda, kas pieļauj lietot šādas vārdu formas/vārdus.
Savukārt nejēdzīgi pierakstītus uzvārdus nepieļauj nekādi gramatikas noteikumi un valodu slāņi.
Juris Miņins rakstīja: Taču valoda, kā zināms visiem vismaz 9 klases beigušiem cilvēkiem, sastāv ne tikai no vārdnīcā rakstītiem vārdiem... ir arī sarunvaloda, kas pieļauj lietot šādas vārdu formas/vārdus.
Savukārt nejēdzīgi pierakstītus uzvārdus nepieļauj nekādi gramatikas noteikumi un valodu slāņi.
Tikai viens bet,tu nesarunājies bet raksti Pietam aiz (9) bija jaliek punkts!
Juris Miņinshokeja eksperts
, 2009-08-10 13:38, pirms 17 gadiem
Jamals rakstīja: Tikai viens bet,tu nesarunājies bet raksti Pietam aiz (9) bija jaliek punkts!
Sarunvaloda nenozīmē to, ka tikai runājot drīkst izmantot tās vai citas vārdu formas un izteicienus, tas ir valodas slānis, ko, pie zināmiem apstākļiem lieto arī rakstībā.
Un aiz 9 punkts nebija jāliek... ir nevis "devīto klases beigušiem", bet "deviņas klases beigušiem".
Katrā gadījumā viens ir skaidrs - latviešu valoda ne tuvu nav/nebija tavs mīļākais priekšmets skolā. Tieši tāpēc ir unikāla iespēja neturpināt šo diskusiju, t.i. nerādīt savus robus izglītībā (pie tam aizvien jaunus katrā komentārā).
Joprojam tu mani nepārliecini un ir tik smieklīgi ka spurinies pretī!Par prieku tev speciāli rakstīšu ar kļūdām Pastav tāda neoficiāla sarakste ka- neta un sms, kur raksta garumzīmes vietā raksta divus burtus.Š vieta- sh utt.Es nerakstu dokumentu oficiālu!NORMĀLI cilvēki saprot un netraucē tas!Tad izsecini kāds esi tu!
Juris Miņinshokeja eksperts
, 2009-08-10 15:11, pirms 17 gadiem
kino rakstīja: Juri vai tiešām tev nav citu ko darīt
Darīt man pietiek ko, taču šī ir viena no tām lietām (latviski runājošo un pat rakstošo vēlme salikt garumzīmes vietās, kur tas nav vajadzīgs un ne tikai nav vajadzīgs, bet arī ir pilnīgi nepareizi), kas man jau ir "piegriezusies" ilgā laika periodā.
No tev tuvākiem hokejpiemēriem (lai neteiktu, ka es tik par "krieviem sitos"): Maiks Modāno.
jamal
Vari rakstīt kā gribi, taču rakstīšana speciāli nepareizi jau vien liecina par daudz ko.
Par saprašanu... saprast var daudz ko, arī ja uzrakstīsi: "janis iemest varti" visi sapratīs... bet vai tad tas ir tas, uz ko tiekties?
Un vēl. Pēc tava teiktā neoficiālā sarakstē var rakstīt nepareizi vārdus/uzvārdus un tā pat nav kļūda? Nu, nu...
+4 [+] [-]
+1 [+] [-]
Tā ir USA studentu izlase. Prieks, ka Beļavskis, Kerčs tos studentiņus šitā. Beļavskis jau vispār pat Stenlija kausa ieguvējus varēja pačakarēt un ielikt smukus vārtus. Lūk, kādi mums bija nenovērtēti spēlētāji.
+8 [+] [-]
+5 [+] [-]
+2 [+] [-]
Kas vispār tā par stulbu modi likt garumzīmes nevietā - MakĀrovs, StepĀnovs, DinĀmo utt.?
+1 [+] [-]
-2 [+] [-]
+2 [+] [-]
-2 [+] [-]
+2 [+] [-]
+4 [+] [-]
Bet ja jau vajag, lai būtu kkur rakstīts, tad ieteiktu palasīt lat. val. likumus.
Lai ieekonomētu laiku tev (un arī citi varētu uzzināt), tad aptuvens atstāsts - pārveidojot (atveidojot) ne-latviešu uzvārdus latviski, par pamatu tiek ņemta to izruna oriģinālvalodā.
Dotajā gadījumā (-os), oriģinālvalodā nav NEKĀDU pazīmju, lai būtu MatĪcins (un pārējie arī).
+3 [+] [-]
+1 [+] [-]
-4 [+] [-]
+2 [+] [-]
Cik tev gadu? Tevis paša labā ceru, ka nevairāk par 12...
+4 [+] [-]
Tomēr nezinu kā tavs intelekta (apzīmejums ?
Saproti, viena lieta ir kļūdīties, bet cita ir 10x kļūdīties un vel strīdēties pretī.
+1 [+] [-]
Pirmkārt, tu ne tikai rakstīt īsti neproti, bet arī lasīt, jo rakstīju: "...par pamatu...", nevis viss tiek "pārlikts" no oriģināla.
Otrkārt, būtu labāk priecājies, ka tevi pamāca, kā jāraksta, nevis sāktu stāstīt kas kam ko atļaus vai aizliegs un kurš ir muļķis vai gudrs... .
Es pat teikšu vairāk - kad cilvēkam trūkst argumentu un viņš pat sāk saprast, ka ir pamatīgi kļūdījies, tad šams sāks pāriet uz personīgiem apvainojumiem...
-2 [+] [-]
[+] [-]
+1 [+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
Savukārt nejēdzīgi pierakstītus uzvārdus nepieļauj nekādi gramatikas noteikumi un valodu slāņi.
-1 [+] [-]
[+] [-]
Un aiz 9 punkts nebija jāliek... ir nevis "devīto klases beigušiem", bet "deviņas klases beigušiem".
Katrā gadījumā viens ir skaidrs - latviešu valoda ne tuvu nav/nebija tavs mīļākais priekšmets skolā.
Tieši tāpēc ir unikāla iespēja neturpināt šo diskusiju, t.i. nerādīt savus robus izglītībā (pie tam aizvien jaunus katrā komentārā).
+1 [+] [-]
[+] [-]
+1 [+] [-]
[+] [-]
No tev tuvākiem hokejpiemēriem (lai neteiktu, ka es tik par "krieviem sitos"): Maiks Modāno.
jamal
Vari rakstīt kā gribi, taču rakstīšana speciāli nepareizi jau vien liecina par daudz ko.
Par saprašanu... saprast var daudz ko, arī ja uzrakstīsi: "janis iemest varti" visi sapratīs... bet vai tad tas ir tas, uz ko tiekties?
Un vēl. Pēc tava teiktā neoficiālā sarakstē var rakstīt nepareizi vārdus/uzvārdus un tā pat nav kļūda?
[+] [-]
izskatās, ka Tev derētu atkārtot pamatskolas kursu latviešu valodas gramatikā
-2 [+] [-]