+9 [+] [-]
Komentārs par 19. attēlu
+2 [+] [-]
+17 [+] [-]
Komentārs par 13. attēlu
+7 [+] [-]
+1 [+] [-]
[+] [-]
Komentārs par 17. attēlu
Komentārs par 4. attēlu
+4 [+] [-]
Komentārs par 12. attēlu
-31 [+] [-]
+18 [+] [-]
Vulture rakstīja: mēsls
Komentārs par 6. attēlu
ansis15 rakstīja: vo tu esi mēsls.
+3 [+] [-]
Komentārs par 5. attēlu
Komentārs par 9. attēlu
Komentārs par 11. attēlu
Komentārs par 14. attēlu
Komentārs par 15. attēlu
-2 [+] [-]
Komentārs par 16. attēlu
Komentārs par 18. attēlu
+5 [+] [-]
Komentārs par 24. attēlu
+6 [+] [-]
martinmann92 rakstīja: lēts
klapans rakstīja: kā jau LADA
Komentārs par 23. attēlu
Komentārs par 20. attēlu
Latvijas U-20 izlases kapteinis Bergmanis atgriežas Eiropā un dodas uz Čehiju
21 gadu vecais Bensons ar Bufalo vienojas par 52,5 miljoniem
"Sabres" aizmaina savu līderi Taku uz "Capitals"
Pārmaiņas Bufalo turpinās - Taks pametīs "Sabres"
Vilmaņa tiešie konkurenti, visdrīzāk, pametīs "Panthers"
Koziols kandidēs uz IIHF vecākā viceprezidenta amatu
Vilmanis: "Konkrēts mērķis – nākamsezon biežāk spēlēt NHL nekā AHL"
Tralmaks par laiku Detroitā: "Viņi jau no sākuma bija pārvilkuši krustu pār mani"
Girgensons atklāj nosacījumu, pie kura nākamgad atgriezīsies pasaules čempionātā
Tralmaks: "Visus PČ punktus labprāt iemainītu pret vieniem vārtiem pret Norvēģiju"
+2 [+] [-]
+17 [+] [-]
Komentārs par 13. attēlu
Nu šis gan izceļas pārējo vidū.+7 [+] [-]
Komentārs par 19. attēlu
orģināls. Tāpēc patīk.+1 [+] [-]
reāli patīk zaļā krāsa formām, komandas logo un arī zvaigžņu duets Zaripovs ar Morozovu
+1 [+] [-]
+2 [+] [-]
Komentārs par 4. attēlu
tīri smuks+4 [+] [-]
Komentārs par 12. attēlu
par Jāgru ++18 [+] [-]
Komentārs par 13. attēlu
vo tu esi mēsls.
+2 [+] [-]
Komentārs par 6. attēlu
Patīk man shis logo bet tāpat RD divreiz labāks.+9 [+] [-]
Komentārs par 13. attēlu
vo vo, nenoliegšu!
+3 [+] [-]
Komentārs par 6. attēlu
tads novecojis+4 [+] [-]
Komentārs par 9. attēlu
sitas labs, tikai trūkst komandas nosaukuma+4 [+] [-]
Komentārs par 11. attēlu
pārāk vienkāršs+7 [+] [-]
Komentārs par 13. attēlu
izceļās ar kko modernu+3 [+] [-]
Komentārs par 14. attēlu
lēts+2 [+] [-]
Komentārs par 15. attēlu
krāšņs-2 [+] [-]
Komentārs par 16. attēlu
dēķ nosaukuma ++2 [+] [-]
Komentārs par 18. attēlu
nu nav vainas+5 [+] [-]
Komentārs par 19. attēlu
pie šitā labs darbs padarīts+1 [+] [-]
Komentārs par 24. attēlu
daudzi kkā ar metālu saistīti+5 [+] [-]
Komentārs par 13. attēlu
skaists+5 [+] [-]
Komentārs par 19. attēlu
rigas dinamo logotips ir un bus forsaks vienmer+6 [+] [-]
Komentārs par 14. attēlu
kā jau LADA
+4 [+] [-]
Komentārs par 17. attēlu
hā hā es labāku varētu uzzīmēt+1 [+] [-]
Komentārs par 14. attēlu
+4 [+] [-]
Komentārs par 23. attēlu
peec kaut kaadas alus skjirnes logo!+2 [+] [-]
Komentārs par 4. attēlu
uz formām tik labi neizskatās+4 [+] [-]
Komentārs par 20. attēlu
tāds nošļucis/impotents tas pilsētas nosaukums sanācis[+] [-]
Komentārs par 23. attēlu
šis patīk