Jevpalovs divreiz asistē, "Americans" nonāk uzvaras attālumā no Kellija kausa
ECHL izslēgšanas spēļu jeb Kellija kausa izcīņas finālsērijas piektajā spēlē aizvadītajā naktī uzvaru papildlaikā svinēja Ņikitas Jevpalova pārstāvētais Allenas "Americans", nonākot soļa attālumā līdz trofejas izcīnīšanai.
"Americans" hokejisti sērijas piektajā spēlē izbraukumā ar 3:2 papildlaikā pieveica Vīlingas "Nailers" hokejistus, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 3-2.
21 gadu vecais Ņikita Jevpalovs šajā mačā izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm - trešā perioda 8. minūtē viņš palīdzēja "amerikāņiem" izvirzīties vadībā ar 2:1, bet papildlaika 17. sekundē asistēja Grēgeram Hensonam, kurš guva uzvaras vārtus. Tāpat Jevpalovs izdarīja vienu metienu pa vārtiem un spēli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. Atgādinām, ka iepriekšējā mačā viņš guva uzvaras vārtus, palīdzot panākt izlīdzinājumu sērijā 2-2.
Finālsērijas sestā spēle naktī uz piektdienu risināsies Allenā, bet, ja būs nepieciešama arī septītā spēle, tā Allenā notiks naktī uz svētdienu.
Kellija kausa izcīņā Jevpalovs 14 spēlēs ir guvis divus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnījis desmit soda minūtes un lietderības koeficientu +4. ECHL regulārajā čempionātā uzbrucējs aizvadīja tikai piecas spēles (1+5), bet lielāko daļu sezonas viņš spēlēja Amerikas Hokeja līgas (AHL) klubā Sanhosē „Barracuda” (60 spēlēs 5+9). Kad „Barracuda” izstājās no Kaldera kausa izcīņas, Jevpalovs pievienojās „Americans” komandai.
Izmantotie resursi:
echl.com
+11 [+] [-]
+8 [+] [-]
-3 [+] [-]
+5 [+] [-]
-1 [+] [-]
[+] [-]
+1 [+] [-]
Otrkārt, tā ir sagatavošanās PRO sportam. Ja bērnu/tīņu gados kaut kas nav izdarīts, tad ir ļoti liela iespēja, ka PRO līmenī tiks gūt trauma, kas vēlāk var izrādīties par hronisku savainojumu.
Treškārt, kas iziet no otrā punkta - savainojumu vēsture. Ir sportisti, kas faktiski visu karjeru iztiek bez nopietniem savainojumiem vai spēj visu sakārtot starpsezonā (piemēram, Jāgrs) un ir hokejisti, kas vairāk ārstējas, nekā spēlē.
Tas pats Ovečkins, kas minēts piemērā, NHL karjeras laikā ir izlaidis tikai 3% no visām regulārās sezonas spēlēm. Tas ir ĻOTI iespaidīgs rādītājs.
Ceturtkārt, kas arī sasaistās ar diviem iepriekšējiem punktiem, medicīnas līmenis. Kāds tas ir NHL/NBA un kāds tas ir Dinamo/KHL. Paši ar Pavlova piemēru varējām redzēt, ka Dinamo ārsts pat īsti nesaprot ko saviem spēlētājiem dod.
Un beigu beigās - visi sportisti ir cilvēki. Viņi tieši tāpat arī nogurst utt. Vieni ir spējīgāki un tāpēc spēlē NHL un ir superstāri, citi nav tik spējīgi un tāpēc cīnās pa Dinamo/KHL.
[+] [-]
+3 [+] [-]
-1 [+] [-]
-1 [+] [-]
[+] [-]
+2 [+] [-]
Tieši tas pats ir te. Sportists var trenēties pakaļu plēšot pušu, bet atlēts, kuram ģenētika ir konkrētam sportam atbilstošāka to pašu panāks ar daudz mazāku piepūli, attiecīgi - strādājot tikpat nopietni (un PRO līmenī tas ir neizbēgami), rezultāts būs daudz labāks.
Vai tas uzreiz nozīmē daudz labāku spēli un rezultātu? To nevar pateikt, jo tas atkarīgs no daudziem faktoriem, taču atkristu visas problēmas, kur pamatā ir nepietiekoša fiziskā sagatavotība (un tas nav maz).
Un, nē, pa vienu varsaru arī neviens sportist nevar uzlabot savu fiz. sagatavotības līmeni "par pakāpi". Ja nu vienīgi līdz šim atlēts ir kādu laiku atklāti sačkojis.
Vai Dārziņš būtu viens no labākajiem KHL? Nesmīdini! Viņš ir stabils +/- 30 punktu sezonā spēlētājs, jebšu 0.5 punkti spēlē. Lai kļūtu par "vienu no labākajiem" viņam rezultativitāte ir jādubulto. Tavuprāt, tas ir reāli? Manuprāt, tikai kaut kādā paralēlā realitātē, kur uz ledus ar hokejistiem nāk arī vienradži un rūķīši.
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]