Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:3, Did:0, useCase: 3

Foto: "Red Wings" uzvar Stenlija kausā

Andrejs Siliņš
Piedāvājam ielūkoties foto mirkļos tūlīt pēc tam, kad aizvadītajā naktī pēc uzvaras pār Pitsburgas "Penguins" Detroitas "Red Wings" hokejisti kļuva par Stenlija kausa ieguvējiem.
Foto: Reuters/AP/AFP
1 2 52 komentāri

  +7 [+] [-]

, 2008-06-05 10:11, pirms 18 gadiem

Komentārs par 11. attēlu

ei di man prikole tas pasha prieksha

 +12 [+] [-]

, 2008-06-05 10:16, pirms 18 gadiem

Komentārs par 12. attēlu

Nu būs kodiens

  +4 [+] [-]

, 2008-06-05 10:24, pirms 18 gadiem

Komentārs par 1. attēlu

Man jau šķiet, ka virsraksts ir nepareizi noformulēts, vai nu tad jāraksta - "Red Wings" uzvar Nacionālajā Hokejā līgā vai arī "Red Wings" izcīna Stenlija kausu , nevis kā tagad, uzvar Stenlija kausā

  -3 [+] [-]

, 2008-06-05 10:33, pirms 18 gadiem

Komentārs par 15. attēlu

Hašekam vairs tas Stenlija kauss nav tik ļoti nopelnīts. beigās tomēr tikai kā rezerves vārtsargs...

  +3 [+] [-]

, 2008-06-05 11:00, pirms 18 gadiem

Komentārs par 9. attēlu

Pelniiti

  +2 [+] [-]

, 2008-06-05 11:08, pirms 18 gadiem

Komentārs par 11. attēlu

Lindstrems taadu shvakinju tik uzaudzeejis

  +6 [+] [-]

, 2008-06-05 11:37, pirms 18 gadiem

Komentārs par 15. attēlu

tomeer noziimiiga komandas sastaavdalja. Legjenda !!!

  +9 [+] [-]

, 2008-06-05 11:37, pirms 18 gadiem

Komentārs par 17. attēlu

iepirkuma rati , bijaam veikalaa npoirkaam Stenlija kausu

  +3 [+] [-]

, 2008-06-05 12:10, pirms 18 gadiem

Komentārs par 1. attēlu

shamanis29 rakstīja: Man jau šķiet, ka virsraksts ir nepareizi noformulēts, vai nu tad jāraksta - "Red Wings" uzvar Nacionālajā Hokejā līgā vai arī "Red Wings" izcīna Stenlija kausu , nevis kā tagad, uzvar Stenlija kausā

Mazu apjukumu virsraksts izraisīja arī manī.

  +5 [+] [-]

, 2008-06-05 12:11, pirms 18 gadiem

Komentārs par 5. attēlu

Nu gan prieki!!!!!!!

apsveicu!

  +3 [+] [-]

, 2008-06-05 12:11, pirms 18 gadiem

Komentārs par 11. attēlu

nikee rakstīja: ei di man prikole tas pasha prieksha

Vēl vairāk prikolē tas, ka gandrīz visi tādi apauguši!

  +5 [+] [-]

, 2008-06-05 12:12, pirms 18 gadiem

Komentārs par 16. attēlu

Ej tu nost, ka es ierēcu!

  +4 [+] [-]

, 2008-06-05 12:20, pirms 18 gadiem

Komentārs par 17. attēlu

a Chelios tads smaidiigs, kaa fotomodeele!!!

  -2 [+] [-]

, 2008-06-05 12:57, pirms 18 gadiem

Komentārs par 2. attēlu

visu sezonu tā sisties lai izcīnītu kausu a beigās finālā ņēma un zaudēja, vesela sezona kaķim zem astes

  -1 [+] [-]

, 2008-06-05 12:58, pirms 18 gadiem

Komentārs par 3. attēlu

parasti filmas sados brizos kadam rokas/ribās ir nazis

     [+] [-]

, 2008-06-05 13:05, pirms 18 gadiem

Komentārs par 13. attēlu

Ejam vannaa!

  +4 [+] [-]

, 2008-06-05 13:06, pirms 18 gadiem

Komentārs par 17. attēlu

Tikko lielveikalaa nopircis kausu!

  +3 [+] [-]

, 2008-06-05 13:26, pirms 18 gadiem

Komentārs par 4. attēlu

Hosaa bija atkal tik tuvu

  +4 [+] [-]

, 2008-06-05 14:10, pirms 18 gadiem

Komentārs par 11. attēlu

Ar tām bārdām viņi izskatās pēc "Drošsirdis" filmas varoņiem. Veci veči!

  +4 [+] [-]

, 2008-06-05 14:22, pirms 18 gadiem

Komentārs par 2. attēlu

visgrūtākais mirklis, droši vien ir tad, kad ir jāstāv laukuma vienā pusē un jāskatās kā otrā pusē notiek svinības.

  +1 [+] [-]

, 2008-06-05 14:23, pirms 18 gadiem

Komentārs par 7. attēlu

Pirmais Eiropiešu kapteinis, kas spējis aizvest komandu līdz Stenlija kausam, tas ir to vērts

  +1 [+] [-]

, 2008-06-05 14:25, pirms 18 gadiem

Komentārs par 9. attēlu

CB4 rakstīja: Pelniiti


piekrītu

  +3 [+] [-]

, 2008-06-05 14:26, pirms 18 gadiem

Komentārs par 3. attēlu

Čaļi, kas vilka savas komandas caur play-off, bet uzvarēt varēja tikai viens no viņiem...

  +3 [+] [-]

, 2008-06-05 16:39, pirms 18 gadiem

Komentārs par 14. attēlu

nu nez, vai vinji zin vēsturi ,bet ir bijusi tadi keksi kas suni barojusi no šitā kausa.

  +1 [+] [-]

, 2008-06-05 16:40, pirms 18 gadiem

Komentārs par 16. attēlu

normals čalis pilns galds ar šampi, bet šis iedzer alu

  +4 [+] [-]

, 2008-06-05 16:42, pirms 18 gadiem

Komentārs par 17. attēlu

Mmm tuksas pudeles kopa ar kausu

  +3 [+] [-]

, 2008-06-05 19:02, pirms 18 gadiem

Komentārs par 11. attēlu

zato veči, nevis čikstuļi

  -2 [+] [-]

, 2008-06-05 19:12, pirms 18 gadiem

Komentārs par 4. attēlu

vieniigais speeleetaajs kursh man patiik no pingviiniem...
zheeel ka vinsh speelee shajaa klubaa....

  +1 [+] [-]

, 2008-06-05 20:10, pirms 18 gadiem

Komentārs par 7. attēlu

Mans mīļākais aizsargs

     [+] [-]

, 2008-06-06 09:27, pirms 18 gadiem

Komentārs par 1. attēlu

Arēnā izskatās ka notiek "sENSATION WHITE"

     [+] [-]

, 2008-06-06 09:27, pirms 18 gadiem

Komentārs par 2. attēlu

Nabadziņi

     [+] [-]

, 2008-06-06 09:31, pirms 18 gadiem

Komentārs par 3. attēlu

Abi malači

  +1 [+] [-]

, 2008-06-06 09:32, pirms 18 gadiem

Komentārs par 6. attēlu

Iedomājieties kādi svētki būtu detroitas hallē!

  -2 [+] [-]

, 2008-06-06 09:33, pirms 18 gadiem

Komentārs par 7. attēlu

pecha13 rakstīja: Pirmais Eiropiešu kapteinis, kas spējis aizvest komandu līdz Stenlija kausam, tas ir to vērts



Un ne pirmo reizi!

     [+] [-]

, 2008-06-06 09:36, pirms 18 gadiem

Komentārs par 11. attēlu

Divi čaļi nav apauguši tāpēc arī 2 spēlēs nācās zaudēt
1 2 52 komentāri