Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:8, Did:0, useCase: 3

Latvijas sieviešu handbola izlase EČ kvalifikāciju iesāks Slovēnijā, Dobelē spēlēs pret Franciju

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Latvijas sieviešu handbola izlase EČ kvalifikāciju iesāks Slovēnijā, Dobelē spēlēs pret Franciju
Latvijas sieviešu handbola izlase. Foto: Latvijas Handbola federācija.

Oktobrī Latvijas nacionālā sieviešu handbola izlase uzsāks 2024. gada Eiropas čempionāta kvalifikāciju, 11. oktobrī izbraukumā tiekoties ar Slovēniju, bet 14. oktobrī Dobelē ar Franciju.

2024. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas posmā Latvija ielozēta vienā grupā ar tādām handbola lielvalstīm kā Francija, Slovēnija un Itālija. 11. oktobrī izlase izbraukumā tiksies ar Slovēniju, bet 14. oktobrī mājas spēlē ar Franciju. 28. februārī Latvija savā laukumā spēkiem mērosies ar Itālijas izlasi, bet 2. martā izbraukumā tiksies atkāroti. Savukārt 3. aprīlī paredzēta spēle Latvijā pret Slovēniju, bet 7. aprīlī izbraukumā pret Franciju.

Ar Slovēniju Latvijas izlase tiksies pirmo reizi valstsvienības vēsturē, bet ar Franciju izlase pēdējo reizi tikās 1993. gadā Eiropas čempionāta kvalifikācijā, kur divās spēlēs piedzīvoja zaudējumu – mājās ar 21:23, izbraukumā ar 17:24. Savukārt 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijā Latvija bija ielozēta vienā grupā ar Bosnijas un Hercegovinas, Grieķijas un Itālijas izlasēm. Visās spēlēs tika piedzīvots zaudējums, tāpēc valstsvienība čempionātam nekvalificējās.

Rūpes par sieviešu izlases trenēšanu uzņēmies Latvijas čempionāta sieviešu virslīgas komandas “SK Latgols” galvenais treneris Māris Cibuļskis, kuram jau iepriekš ir bijusi pieredze valstsvienības vadīšanā. Par sieviešu izlases otro treneri izraudzīta sieviešu virslīgas komandas “REIR/Dobele SS” un vairāku jaunatnes komandu trenere Larisa Veinberga.

Aicinām skatītājus apmeklēt valstsvienības spēli Latvija – Francija 14. oktobrī plkst. 17:10 Dobeles Sporta centrā. Biļetes pieejamas iepriekšpārdošanā bezrindas.lv.

Visas Eiropas čempionāta spēles būs iespējams vērot EHFTV platformā. Savukārt mājas spēles tiks pārraidītas arī sportacentrs.com un TV4 kanālā. Izlases spēles atbalsta Izglītības un zinātnes ministrija, Dobeles pašvaldība un Dobeles Sporta centrs, SIA “Sporta Punkts Latvija”, Latvijas sporta federāciju padome, SIA “Cido Grupa”, AS “4finance” un SIA “Snacks and more”.

Izmantotie resursi:
Latvijas Handbola Federācija

     [+] [-]

, 2023-09-28 17:07, pirms 2 mēnešiem
Smejies vai raudi, bet LHF laikam grib Ginesa regorda ierakstu mīnuss zīmes kontekstā.
Jau iepriekš žēl to meiteņu, kas to piedzīvos!