Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:8, Did:0, useCase: 3

Latvijas handbolistes izcīna 5.vietu ''European Masters'' čempionātā Spānijā

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Latvijas handbolistes izcīna 5.vietu ''European Masters'' čempionātā Spānijā
Latvijas komanda. Foto:Latvijas Handbola federācija.

Latvijas handbolistes, kuras sasniegušas veterānu vecumu, Līgo svētkus pavadīja Spānijas pilsētā Granollers, kur piedalījās EHF (Eiropas Handbola federācijas) rīkotajā “European Masters” handbola čempionātā veterāniem, iegūstot 5.vietu.

Latvijas komanda startēja zem meistarkomandas “Vārpa” nosaukuma 43+ vecuma grupā. Apakšgrupas trīs spēlēs komanda piekāpās “Slitu” komandai – 9:15, pārspēja “Lynge Uggeloese” – 18:9, kā arī minimāli zaudēja mājiniecēm “BM.Granollers” – 8:10. Tas komandai deva 3. vietu apakšgrupā un garantēja spēli par 5. vietu, kurā izdevās pārliecinoši pieveikt Itālijas komandu “Laino Masters” – 19:11.

“Vārpa” komandas sastāvā šajā turnīrā spēlēja – Evelīna Fenogenova, Velta Leitāne, Inga Šaulīte, Lana Nikolajeva, Inga Vimba, Tatjana Zamoreva, Sandra Keiša, Rita Lielā, Anita Puncule, Gita Brodzinsla, Ivita Asare. Komandas treneres – Natālija Kudrjavceva, Elena Fjodorova.

Viena no komandas spēlētājām un Latvijas Handbola federācijas prezidente Ivita Asare pēc spēlēm pauda prieku par to, ka arī Latvijas komandai izdevies startēt šajā čempionātā, kā arī izteica cerību, ka izdosies aizvien vairāk "aktivizēt" arī veterānu handbolu: “Man ir liels prieks, ka pēc vairāku gadu pārtraukuma, Latvijas sieviešu komanda atkal piedalījās Eiropas čempionātā veterāniem. Tā ir lieliska iespēja handbola spēles entuziastiem izbaudīt sportiskās emocijas laukumā un atkalredzēšanās prieku ar sen neredzētiem draugiem un spēļu partneriem," stāsta Asare.

"Runājot par turnīru, mums mazliet nepaveicās spēlē pret vietējo komandu, līdz ar to netikām pusfinālā, bet godam nocīnījāmies un pārliecinoši apspēlējām itāļu komandu spēlē par 5.vietu. Savā un treneres Natālijas vārdā gribu pateikt sirsnīgu paldies visām meitenēm par degsmi, cīņassparu un atsaucību. Ceru, ka turpmāk Latvijas komandas piedalīsies veterānu čempionātos un izcīnīs arī medaļas. Federācijā noteikti domāsim par to, kā aktivizēt veterānu handbolu Latvijā, lai mums ir vēl vairāk iespēju baudīt handbolu un dalīties pārdomās par handbola turpmākās attīstības ceļiem.”

Izmantotie resursi:
Latvijas Handbola Federācija

     [+] [-]

, 2022-06-28 09:49, pirms 2 mēnešiem
Par bijušās Handbola federācijas valdes izdarībam būs raksts?