Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:8, Did:0, useCase: 3

''Respect Your Talent'' atbalsta programmas viesis Latvijā būs leģendārais Lovgrens

Reinis Aumeisters
Reinis Aumeisters

''Respect Your Talent'' atbalsta programmas viesis Latvijā būs leģendārais Lovgrens
Foto: handball.lv

''Respect Your Talent'' ir Eiropas Handbola federācijas talantu atbalsta programma, kas veicina talantīgu spēlētāju karjeras attīstību gan handbola laukumā, gan arī ārpus tā. Projektā piedalās daži no pasaules labākajiem handbolistiem, kurus atbalsta vadošie jomu eksperti, iedvesmojot un pamācot jaunos sportistus.

Projekts notiek katra EHF rīkotā čempionāta laikā un tajā ir iespēja piedalīties katras spēlēs labākajām spēlētājām jeb ''Player of the match''. Latvijas U18 izlases sastāvā ''Player of the match'' titulu pirmajā spēlē nopelnīja Leno Daniels Kazlovskis, kamēr atlikušajās divās spēlēs Jevgeņijs Rogonovs.

Šajā gadā Latvijā notiekošā ''Respect Your Talent'' sūtnis un lektors būs Stefans Lovgrens (Stefan Lövgren). Bijušais Zviedrijas izlases spēlētājs, kurš savas izlases kreklā aizvadījis 268 spēles, tajās gūstot 1138 vārtus. Profesionāli spēlējis Zviedrijas klubā – ''Redbergslids'', kā arī Vācijas vienībās – ''Niederwürzbach'' un THW ''Kiel''. Desmit gadus bijis nacionālās izlases, septiņus arī THW ''Kiel'' komandas kapteinis. Piecas reizes kļuvis par Zviedrijas čempionu, septiņkārtējs Vācijas Bundeslīgas čempions, kā arī vienu reizi kļuvis par Čempionu līgas uzvarētāju.

Nacionālās izlases sastāvā četras reizes kļuvis par Eiropas čempionu, viņa kontā arī viena zelta, viena bronza un divas sudraba medaļas pasaules čempionātos. Olimpiskajās spēlēs kopā ar Zviedrijas valstsvienību divas reizes kaklā kāris sudraba medaļas – 1996. gadā Atlantā un 2000. gadā Sidnejā.

Izmantotie resursi:
https://handball.lv/news/uzzini-kur...