Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:8, Did:0, useCase: 0

Gūtmanim seši vārti pret "TBV Lemgo"

Raitis Puriņš
Raitis Puriņš

Gūtmanim seši vārti pret "TBV Lemgo"
Valdis Gūtmanis

Tuvojoties sezonas sākumam, vairāki Latvijas handbolistu pārstāvētie klubi aizvada pārbaudes spēles. Vienā no tām Valda Gūtmaņa Vācijas 4. līgas klubs "SG Schalksmühle-Halver" tikās ar vienu no spēcīgāko Vācijas un pasaules klubiem "TBV Lemgo", piedzīvojot sagrāvi ar 22:42 (11:21).

Mūsu handbolists, gūstot sešus vārtus bija "SG Schalksmühle-Halver" rezultatīvākais spēlētājs. Atgādinām, ka aizvadītajā sezonā Gūtmaņa komanda spēlēja pēc spēka 3. līgā, taču diemžēl nespēja tajā noturēties un šogad spēlēs pēc spēka 4. līgā. Tiesa, tas tāpat vienībai netraucē sarunāt un aizvadīt pārbaudes spēli ar Vācijas 1. bundeslīga grandu.

Vairākās spēlēs savā starpā tikās arī latviešu pārstāvētie klubi. Aivja Jurdža "TSV Hannover Burgdorf" ar 35:27 pieveica Evara Klešnika "GWD Minden". Jurdžs bija precīzs sešas reizes, bet Klešniks guva vienus vārtus un atkal atsvaidzināja savainojumu. Tikmēr Ģirta Lilienfelda "ThSV Eisenach" cīnījās neizšķirti 25:25 ar Mareka Skabeiķa "EHV Aue". Tieši Lilienfelds guva komandas pēdējos vārtus, izlīdzinot rezultātu. Visā spēlē latvieša kontā divi precīzi metieni.

Rezultatīvi spēlēja arī citi latvieši. Ingara Dudes seši vārti kaldināja "HG Saarlouis" komandas uzvaru pār "TuS Hirstein" - 45:27, turpretī ar četriem Armanda Uščina precīzajiem raidījumiem "Dessau-Roßlauer HV" bija par maz, un komanda piedzīvoja zaudējumu 27:43 spēlē ar Baltkrievijas valstsvienību. Piecus vārtus guva Jānis Pavlovičs, trīs Margots Valkovskis, tomēr viņu pārstāvētā "HSC Bad Neustadt" piedzīvoja sakāvi ar 26:29 spēlē pret "TV Neuhausen" komandu. Labu maču (pēc kluba teiktā - super Spiel) savā jaunajā klubā aizvadījis arī vārtsargs Edgars Kukša, tomēr viņa pārstāvētā "VfL FredenbecK" piedzīvoja zaudējumu pret Ērika Blūma (nav zināms, vai guvis vārtus) pārstāvēto "VfL Edewecht" - 28:32.

Šodien Vācijā sākusies "Sprakassen" kausa izcīņa, kurā piedalās vairāki Latvijas handbolistu pārstāvētie klubi - Ģirta Lilienfelda "ThSV Eisenach", Daiņa Krištopāna "Tatran Prešov", Jāņa Glušaka "Alpla HC Hard", kā arī Aivja Jurdža "TSV Hannover-Burgdorf".

Izmantotie resursi:
Latvijas Handbola federācija