Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:8, Did:0, useCase: 3

U16 sieviešu handbola izlase piekāpjas gan Slovēnijai, gan Francijai

Ivars Bācis
Ivars Bācis

U16 sieviešu handbola izlase piekāpjas gan Slovēnijai, gan Francijai
Foto: Latvijas Handbola federācija.

Latvijas U16 sieviešu handbola izlase Zviedrijas pilsētā Gēteborgā vakar uzsāka dalību EHF “Euopean Open”, aizvadot divas spēles un abas piedzīvojot zaudējumus.

Pirmajā spēlē Latvijas izlase visai pārliecinoši piekāpās Slovēnijas vienaudzēm – 12:29, bet vēlajā vakara spēlē atzina Francijas valstsvienības pārākumu – 17:36.

Slovēnija – Latvija 29:12 (15:7)
Slovēnija – Ivanovic 5, Ermenc 4, Pgorelc 4, Cvikl 3, Kostovska 2, Rakovec 2, Erceg 2, Anzel 2, Djordjic 2, Nagode 1, Krevh 1, Pirtovsek 1
Latvija – Ziediņa 5, Lielā 3, Konušeka 2, Dūma 1, Laurenova 1

Latvijas – Francija 17:36 (9:18)
Latvija – Virubka 6, Lielā 5, Bilkšte 4, Koņušeka 1, Ziediņa 1
Francija – Injai 6, Kingue 6, Koestner 4, Chantelly 4, Senant 3, Ollivier 3, Samai 2, Marty 2, Alcee 2, Arotcarena-Rosas 2, Gros 2

Larisa Veinberga, U16 sieviešu izlases galvenā trenere
“Vēlos atzīmēt meiteņu cīņassparu, gribasspēku un saliedētību abās spēlēs. Viens ir skatīties no malas vai pie televizora, kad spēlē Francija un baudīt spēli, bet pavisam kas cits ir spēlēt pašam. Mums ir ļoti daudz ko mācīties no šādām valstīm. Pirmā spēle pret slovēnietēm bija ļoti nervoza. Varēja redzēt, ka meitenes ir sabijušās, šķiet, ka viņām bija pat bail mest pa vārtiem. Pirmā spēle bija mūsu ugunskristības šajā turnīrā. Pret Franciju jau bijām daudz drošākas un pārliecinātākas. Pirmās desmit spēles minūtes, kamēr vēl bijām fiziski "svaigas", uz emociju fona spēlējām līdzīgu handbolu.

Protams, ka var redzēt gan auguma pārsvaru, gan spēlētāju resursu iespējas citās valstīs, arī spēļu līmeni – tas nav salīdzināms ar mums. Mums ir, kur augt, augt un augt. Tomēr esmu apmierināta ar komandas spēli uzbrukumā – mums izdevās izveidot situācijas un tās arī realizēt.

Tāpat liels prieks, ka, mainot sastāvu un laukumā laižot otro sastāvu, meitenes vēlējās sevi pierādīt, cīnījās un viņām arī daudz kas izdevās. Kopumā par meitenēm varu pateikt tikai to labāko. Ņemot vērā visus apstākļus, viņas dara visu, ko var, lai katru spēli aizvadītu cienīgi.”

Izmantotie resursi:
Latvijas Handbola Federācija