Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource646 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2557, Did:0, useCase: 1

Klausītava | "Ģenerālis un Bukmeikers" par PK finālu

Pasaules kausa fināls futbolā ir klāt - Argentīna pret Franciju, Messi pret Mbapē. Valdis Valters ar Arvīdu Rasu analizē abu izlašu ceļu līdz fināliem, pašu veiktās prognozes par finālistiem un beigas arī veic savu čempiona izvēli.

Klausītava | "Ģenerālis pret Bukmeikeru": jaunās NBA sezonas intrigas

Ģenerālis Valdis Valters ar Bukmeikeru Arvīdu Rasu jaunajā epizodē runā par to, cik maksā izcīnīt čempiona titulu, starpsezonas interesantākajiem notikumiem, Rietumu un Austrumu konferences spēku samēriem. Kungi apskatīs arī latviešu Kristapa Porziņģa un Dāvja Bertāna sezonas prognozes, MVP prognozes, franču supertalanta Viktora Vembanjama efektu, bet epizodi noslēgs ar ikgadējo savstarpējo spēli.
4

Klausītava | Ģenerālis pret Bukmeikeru: solis līdz NBA izslēgšanas spēlēm

Esam mazāk kā desmit spēļu attālumā no Nacionālās Basketbola asocisācijas (NBA) sezonas izslēgšanas spēlēm.Bukmeikers Arvīds Rasa ar Ģenerāli Valdi Valteru iztirzāja šīs tēmas šajā "Ģenerālis pret Bukmeikeru" epizodē:- Vai varam nominēt līgas MVP jau tagad?- Dāvis Bertāns Dalasā pagaidām rāda blāvu sniegumu;- Kristaps Porziņģis kā pirmā vijole Vašingtonā;- Dončiča un Dalasas izredzes izslēgšanas spēlēs;- Rietumu un austrumu konferenču prognozes;- Kuras komandas tiksies finālos?- SĢenerāļa un Bukmeikera savstarpējās spēles rezultāti;
8

Klausītava | Ģenerālis un Bukmeikers Ziemassvētku NBA starpfinišā

Piedāvājam "Ģenerālis pret Bukmeikeru" Ziemassvētku epizodi, kurā Valdis Valters un Arvīds Rasa pauž viedokli par NBA sezonā redzēto.
5

Klausītava | Ģenerālis un Bukmeikers satiekas NBA 75. sezonas priekšvakarā

Esam sagaidījuši jauno Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) sezonu. Naktī uz trešdienu tiks aizvadītas pirmās divas spēles NBA 75. jubilejas sezonā. Šoreiz orģinālajā, pirms astoņiem gadiem izveidotajā sastāvā ar Jāni Celmiņu pie stūres.
Foto: 11.lv

''Ģenerālis un Bukmeikers'' vērtē konferenču finālus un iekļuvušās komandas

''11.lv'' rubrikā ''Ģenerālis vs Bukmeikers'' šoreiz tika apspriesti Nacionālās basketbola asociācijas konferenču fināli, kuri jau sākušies. Abi analizējuši visu četru komandu ceļu līdz konferences finālam, kā arī atskatījās uz sevis izteiktajām prognozēm pirms izslēgšanas spēļu sākuma.
Vai Dveins Veids paliks Maiami?
8

Blogs: NBA spēlētāju pāreju trakums ir sācies

Vakar NBA ir sākušās spēlētāju pārejas un pirmie darījumi pārsteidz ar saviem apmēriem. Sporta totalizatora viensviens.lv vadītājs Arvīds Rasa blogo par pirmajiem iespaidiem no redzētā.