Layout: current: getMobCustomLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2455, Did:0, useCase: 1
Publicitātes foto

Rīgas atklātais čempionāts galda hokejā - jau 18. septembrī

Sestdien, 18. septembrī Rīgas Kultūras vidusskolā (Ganību dambis 7) norisināsies Rīgas atklātais čempionāts galda hokejā, kura laikā tiks noskaidroti galda hokeja čempioni un citu vietu ieguvēji, kā arī Latvijas 2021./2022. gada sezonas reitings vīriešu OPEN, sieviešu, junioru, junioru U-13 un senioru grupās.
Pasaules čempione U-13 galda hokejā - Krista Annija Lagzdiņa
2

Pasaules čempionātā galda hokejā Latvijai sešas medaļas

Aizvadītās nedēļas nogalē no 14. līdz 16. jūnijam Baltkrievijā norisinājās Pasaules čempionāts galda hokejā un tradicionāli kuplā skaitā tika pārstāvēta arī Latvija. Kopumā tika izspēlēti desmit medaļu komplekti 6 nominācijās. Latvijai šajā čempionātā sešas medaļas, to skaitā arī viena zelta medaļa.
Latvijas Kausa 1. posma goda pjedestāls - Rainers Kalniņš (2), Sandis Kristaps Lagzdiņš (1), Raimonds Miglinieks (3)

Galda hokejisti aizvadījuši pirmos šīs sezonas turnīrus

Pēc visu iemīļotās vasaras beigām ir laiks jaunai galda hokeja sezonai. Iepriekšējās nedēļas nogalē tikai aizvadīti divi pirmie šīs sezonas turnīri, Latvijas Kausa 1. posms un Amatieru līgas 1. posms, kuros latviešu spēlētājiem pievienojās arī spēlētāji no Igaunijas.
Edgars Caics un Atis Sīlis pēc Eiropas čempionāta medaļu izcīnīšanas
Foto: galdahokejs.lv
4

Caicam un Sīlim otrā un trešā vieta Eiropas čempionātā galda hokejā

Titulētie Latvijas galda hokeja sportisti Edgars Caics un Atis Sīlis izcīnījuši attiecīgi otro un trešo vietu Zviedrijā notikušajā Eiropas čempionātā.
Latvijas čempionāta galda hokejā medaļnieki
1

Pasaules čempions Caics uzvar Latvijas čempionātā galda hokejā

Latvijas čempionātā galda hokejā pagājušajā nedēļas nogalē triumfējis Edgars Caics, kurš pērn triumfēja arī pasaules meistarsacīkstēs.
1

Noskaidroti Latvijas galda hokeja čempioni nominācijās

Sestdien, 14. aprīlī, tika aizvadīts viens no galda hokeja sezonas svarīgākajiem turnīriem Latvijas čempionāts nominācijām, kurā tika apbalvoti labākie un spēcīgākie galda hokeja meistari sešās nominācijās - junioru, jaunāko junioru (U13), dāmu, dāmu junioru, senioru un vecāko senioru (O50) nominācijās.
Tallinn Cup 2018 bronzas fināls - Kevins Eriksons (Somija) pret Ati Sīli (Latvija)

Latvijas galda hokejistiem mainīgas sekmes Tallinā

Pagājušajā nedēļas nogalē Igaunijas galvaspilsētā Tallinā ieradās brangs skaits Latvijas galda hokejistu, lai kopā ar citiem pasaules spēlētājiem mērotos spēkiem un cīnītos par vietām un reitinga punktiem vienā no Pasaules Tūres līmeņa turnīriem Tallinn Cup 2018.
No kreisās - BJC Laimīte (2.), THC Toros (1.), Legion (3.)
5

BJC Laimīte tiek gāzta no troņa; kauss aizceļo uz Krieviju

Svētdien, 4. martā, Jēkabpils 3. vidusskolā tika aizvadīts Pasaules Klubu čempionāts galda hokejā, kurā piedalījās 23 komandas, tostarp 12 komandas no Latvijas. Latvijas vadošais klubs - BJC “Laimīte” - turnīra laikā centās aizstāvēt savu titulu, kuru turēja savā īpašumā jau kopš 2012. gada.
No kreisās - Venjamins Gerasimovs (2.), Maksims Borisovs (1.), Dmitro Litviņuks (3.), Edgars Caics (4.), Ņikita Žolobovs (5.)

Latvia Open 2018 visu pjedestālu aizņem ārzemnieki

Sestdien, 3. martā, Jēkabpils 3. vidusskolā norisinājās Pasaules galda hokeja tūres SUPER Sērijas posms Latvia Open 2018. Turnīrā pulcējās 131 dalībnieks no Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas, Dānijas, Kazahstānas, Somijas, Ukrainas, Zviedrijas un, protams, Latvijas.
BJC Laimīte - 2016. gada Pasaules klubu čempioni galda hokejā
No labās: Atis Sīlis, Sandis Kristaps Lagzdiņš, Edgars Caics, Jānis Galuzo un Eduards Blūmentāls
1

BJC “Laimīte” Jēkabpilī centīsies aizstāvēt titulu

Šīs nedēļas nogalē - 3. un 4. martā - Jēkabpils 3. vidusskolā norisināsies Pasaules Galda hokeja tūres SUPER Sērijas turnīrs Latvia Open 2018, kā arī Pasaules Klubu čempionāts.
Swedish Masters TOP 4
No kreisās - Yanis Galuzo (Krievija), Alexey Zaharov (Krievija), Maxim Borisov (Krievija) un Edgars Caics (Latvija)

Caicam sudrabs Pasaules tūres Zviedrijas posmā

Pagājušajā nedēļas nogalē Zviedrijas pilsētā Gēteborgā ieradās Latvijas galda hokejisti, lai kopā ar citiem pasaules spēlētājiem mērotos spēkiem vienā no Pasaules Tūres SUPER series līmeņa turnīriem Swedish Masters.
Latvijas kausa uzvarētāju trio.
No kreisās Sandis Lagzdiņš, Valts Smagars, Edgars Mucenieks

Smagars notur pārsvaru kopvērtējumā un izcīna Latvijas kausu

Rīgā sestdien ar pēdējo - 4. posmu noslēgusies šīs sezonas Latvijas kausa izcīņa galda hokejā, kurā uzvaru sagaidāmi svinēja pasaules eksčempions, BJC "Laimīte" pārstāvis Atis Sīlis, finālā pārspējot savu komandas biedru Sandi Lagzdiņu, liedzot viņam izcīnīt uzvaru Latvijas kausa šīs sezonas kopvērtējumā.
Latvijas galda hokeja izlase

Liberecā noslēdzies Pasaules čempionāts galda hokejā

Čehijas pilsētā Liberecā noslēdzies trīs dienas ilgušais Pasaules čempionāts galda hokejā. Turnīra pēdējās divās dienās tika noskaidroti labākie OPEN, U-13 un O-50 kategorijās, kā arī komandu sacensībās.
Pasaules čempions - Edgars Caics
6

Caics - pasaules čempions galda hokejā

Zelta medaļu Čehijas pilsētā Liberecā notiekošajā Pasaules čempionātā galda hokejā izcīnījis Latvijas pārstāvis Edgars Caics. Finālā viņš ar 4:3 sērijā uzveica savu tiešāko konkurentu Maksimu Borisovu no Krievijas.
Liberecas "Tipsport Arena" skan Latvijas himna

Pēc pirmās dienas Pasaules čempionātā Latvijai viens zelts

Čehijas pilsētā Liberecā šodien turpinās Pasaules čempionāts galda hokejā. Šodien tiks sadalīts medaļu komplekts komandu sacensībās, kā arī norisināsies priekšsacīkstes OPEN kategorijā. Tikmēr nedaudz aplūkosim, kas norisinājās Pasaules čempionāta pirmajā dienā.
Latvijas sieviešu izlase - Pasaules čempiones
Laima Kamzola, Elēna Rācenāja, Ilze Zuce-Tenča
6

Latvijas sieviešu galda hokeja izlase - Pasaules čempiones

Šodien tika dots starts 2017. gada Pasaules čempionātam galda hokejā. Pirmajā dienā tika sadalīti medaļu komplekti sešās kategorijās, no kurām vienā - sieviešu komandu sacensībās - zeltu izcīnīja Latvijas komanda! Finālā ar 5:4 tika uzveiktas Krievijas galda hokejistes, kas uzvarēja piecos no pēdējiem sešiem čempionātiem.

Veterānu galda hokeja izlases līderis Sergejs: "Mēs visi braucam uzvarēt!"

Jau šonedēļ tiks dots starta šāviens Pasaules čempionātam galda hokejā. Uz to aktīvi gatavojas arī Latvijas galda hokeja izlase, arī viens no visilgāk spēlējošajiem galda hokejistiem Sergejs Mihejevs jau kravā somu, lai dotos uz Čehiju un atgrieztos ar medaļām. Turpinot iepazīšanās rakstu sēriju, uzzināsim, kas sportistu piesaistīja sporta veidam agrāk un kāpēc azarts vēl nav zudis.
1

Raivis Miglinieks: "Pret pasaules čempionātu izturēšos atbildīgāk"

Turpinot iepazīstināšanas rakstu sēriju ar Latvijas galda hokeja izlases dalībniekiem, šoreiz iepazīsimies tuvāk ar Latvijas junioru čempionu un Latvijas galda hokeja junioru izlases līderi Raivi Miglinieku, kurš pašreiz cītīgi trenē savas labākās kombinācijas, lai Pasaules Čempionātu padarītu neaizmirstamu, iegūstot labāko rezultātu, kāds iespējams. Ielūkosimies, ko par savu ikdienu un galda hokeju saka pats Raivis.
4

Latvijas čempione galda hokejā Elēna: “Esmu priecīga spēlēt savas komandas labā!”

Kārtējā Latvijas galda hokeja sezona ir noslēgusies. Valsts čempioni un izlases dalībnieki Pasaules čempionātam ir noskaidroti, par ko informējām mūsu iepriekšējā rakstā. Viena no Latvijas izlases dalībniekiem ir jaunā Latvijas Čempione sieviešu nominācijā Elēna Rācenāja, kurai šis būs otrais Pasaules čempionāts. Piedāvājam interviju ar Latvijas galda hokeja dāmu izlases vadošo spēlētāju.

Noskaidrots Latvijas izlases sastāvs startam Pasaules čempionātā galda hokejā

Līdz ar aizvadīto Latvijas čempionātu noslēdzās arī galda hokeja sezona Latvijā. Bija nepieciešamas vēl pāris dienu, lai uzzinātu visu kopējo Latvijas reitingu un noskaidrotu - kuri tad būs tie, kas šogad pārstāvēs Latvijas galda hokeja izlasi startam Pasaules čempionātā, kas jūnija vidū norisināsies Čehijas pilsētā Liberecā.