Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 3

RFS pagarina līgumu ar kopš augusta nespēlējušo Diomandē

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

RFS pagarina līgumu ar kopš augusta nespēlējušo Diomandē
Ismaels Diomandē. Foto: FK RFS

Latvijas futbola Virslīgas 2023. un 2024. gada čempione RFS paziņojusi par līguma pagarināšanu līdz 2027. gadam ar Kotdivuāras uzbrucēju Ismaelu Diomandē, kurš savainojuma dēļ nav spēlējis kopš augusta.

29. augustā RFS pendelēs pārspēja Nikosijas APOEL un kvalificējās UEFA Eiropas līgas līgas fāzei, taču Ismaels Diomandē izšķirošajā spēlē savainojuma dēļ tika nomainīts 20. minūtē. Kotdivuāras futbolists iedzīvojās ceļgala krustenisko saišu plīsumā, un viņam tika veikta operācija.

Brīdī, kad Diomandē iedzīvojās savainojumā, viņš ar 11 vārtiem bija RFS labākais snaiperis Virslīgā. Sezonas turpinājumā no čempioniem viņu apsteidza vienīgi Jānis Ikaunieks.

Šajā sezonā Diomandē vēl nav spēlējis.

Latvijā viņš spēlē kopš 2022. gada, un Virslīgā 60 spēlēs gūti 26 vārti. 22 no tiem gūti RFS labā, bet četri – "Daugavpils" rindās, Latgalē pavadot pusi no 2023. gada sezonas.