Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 3

Video: Riherts: "Biju gatavs aiziet uzreiz pēc spēles Gibraltārā"

Arkādijs Birjuks
Arkādijs Birjuks
Gara saruna ar bijušo "Riga" FC un FK "Metta" galveno treneri Andri Rihertu. Par šķiršanos ar trīskārtējiem čempioniem, neizdošanos un taktiku pret "Lincoln Red Imps" un attiecībām ar "Riga" futbolistiem. Intervija ierakstīta 16. septembrī.
Vērtējums:

  +6 [+] [-]

, 2021-09-22 13:09, pirms gada
Rihert, ko nozīmē ''biju gatavs atkāpties''? šādos brīžos, pēc šāda veida piedzīvojumiem, galvenajam trenerim jāiet ar atlūgumu rokā un jāliek uz galda, tā tas notiek

  +3 [+] [-]

, 2021-09-22 13:43, pirms gada
Piepes kungs, tas Rihters. Biju gatavs atkāpties. Kā var ar tādām domām galvā, turpināt strādāt. Ne principi ne morāle. It kā vīrs kā ozols, bet paut i , kā zīles.

  +1 [+] [-]

, 2021-09-22 15:40, pirms gada
ja atkāpjas pats - kompensāciju nesaņem...
ja atlaiž pirms termiņa - saņem atlaišanas pabalstu...

viss ir tieši TIK vienkārši...
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +3 [+] [-]

, 2021-09-22 15:52, pirms gada
Banss0 rakstīja: Mani iepriekšējā darba seksuāli izmantoja priekšnieks, vai es varu pieprasīt kompensāciju?
... vari aiziet vēlreiz pie bijušā priekšnieka ...

  +2 [+] [-]

, 2021-09-22 16:54, pirms gada
Kauns...Nevaru pārdzīvot to kaunu, kad par mata tiesu netikām Konfederācijas grupu turnīrā, piekāpjoties Gibraltāras pusamatieriem. Tāda otra iespēja var nebūt, kāda bija, Divi ļimoni jau bija kabatā, bet pastnieki un muitnieki, kas brivaja laikaa UZSPĒLĒ FUTENI, tos atņeema. Murgs. Par tadu kludu, kad pakaaaš divus limonu, piedodiet, paši saprotieet, kas notiktu ar cilvēku...bezzu bovu no vaca par daziem simtiem, a kas te notiek!?? tagad nākas sekot FLORAI no TALLINAS , kas uzdevumu, atskiriibaaa no RIGAS ,izpilīja. Grupu turnīrāa- par igauniem, kas komandu veido peec nacionaala principa, nevis futbola bēgliem, kā tas notiek RĪGAA....KAUNS

  +4 [+] [-]

, 2021-09-22 22:14, pirms gada
"Regbists" labi piefiksēja Floras sastāvu,BEZ leģionāriem !!!! Gribētos dzirdēt visu virslīgas treneru viedokli: Kapēc Latvijā,kura bagāta ar jauniešu futbolskolām - bļ.ģ nav kas spēlē ?????
Kāpēc Latvijā "norok" jaunos latviešu talantus jau līdz 12 .g. ???? Nafig tad vajadzīgs tas lielais lērums futbolskolu ar visu lielo treneru varzu ???? Kad pārstās pašvaldības,klubi un vecāki sponsorēt jauniešu treneru lielos "vēderus" ????

  +1 [+] [-]

, 2021-09-22 23:15, pirms gada
bez 2 citroniem, toties ar kompensāciju un vēl sveiks

     [+] [-]

, 2021-09-23 19:01, pirms gada
Paldies Edmundam un Andrim par sakarīgu,diezgan atklātu interviju.Domāju,ka Riherts nekādā gadījumā nav zaudētājs,jo ieguvis īsā laikā ļoti labu pieredzi.Gan jau darbu atradīs,jeb viņu kāds klubs atradīs,pat bez Mettas.Kas attiecās uz Riga FC ,tad pamatdomu Andris pateica.Gibraltāriešiem bija KOMANDA,tālāk katrs var domāt kā grib.Domāju ,ka tieši kluba darbs šajā sezonā bija neveiksmīgs,jo tā tusēt spēlētājus un trenerus nevar.Klubs,kurš uzstādīja augstākos mērķus,tos šogad viennozīmīgi,šī iemesla dēļ neizpildīs.Spēlētāji labi,komandas nav.Kā naglai pa galvu.