Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

"Sporta tarkšķis": Virslīgas sākums un futbols Latvijā jaunās (vecās) krāsās

Rolands Eliņš

Šovakar sporta tiešsaistes čatā „Sporta tarkšķis” skats tiks pievērsts Latvijas futbola sezonai, kas beidzot sākusies ar pirmo aizvadīto kārtu un īpašiem karantīnas apstākļiem, atstājot spēles bez līdzjutējiem tribīnēs. Diskusijā piedalīsies Sportacentrs.com redakcija, kā arī joprojām tajā iespējams iesaistīties jebkuram portāla apmeklētājam.

Virslīgas sezona šonedēļ sākās ar piecām spēlēm, kas tika aizvadītas īpašā sanitārajā režīmā, proti, bez līdzjutējiem. Šeit gan jāievēro Latvijas futbola laukumu specifika un tas, ka laukumā notiekošo vairākos stadionos var redzēt arī no malas. Ņemot vērā, ka Tukumā vietējie fani pamanījās arī sarīkot pirotehnikas izrādi (kas LFF Disciplinārlietu komitejas lēmumā šodien sodu nav izpelnījusies), vai var apgalvot, ka Virslīgas spēlēs īpašo režīmu nemaz tā nevarēja pamanīt?

Par Virslīgas sportisko pusi pēc vienas kārtas vien secinājumus droši vien izdarīt pāragri, taču par pirmajiem iespaidiem gan varam runāt. Arī šosezon norisinās Virslīgas rīkotā „fantasy” spēle, taču tās sakarā vērts pieminēt, ka Latvijas futbola virzienā šajos mēnešos arvien biežāk skatījušies varas iestāžu pārstāvji, par savu paveikto ziņojot arī publiski. Var minēt, ka vietējā futbola reputācijai šie notikumi nāk īpaši par ļaunu, jo pēc ilgās sporta dīkstāves Latvijā Virslīga šobrīd ir lieliskās pozīcijās, lai raisītu papildu interesi par sevi.

Diskusijā piedalīsies Sportacentrs.com redakcija, uz aicinājumu pievienoties atsaucies LFF Komunikācijas nodaļas pārstāvis Iļja Poļakovs, kā arī joprojām tajā iespējams iesaistīties jebkuram portāla apmeklētājam.

Diskusija

Par Sporta tarkšķi un tā formātu

"Sporta tarkšķis" ir diskusija par sportu, kurā aicinām tiešā veidā iesaistīties arī portāla apmeklētājus. Diskusija tiek veidota teksta formātā, reizē atceroties laikus, kad Sportacentrs.com vēl bija eSports.lv. Mūsu portāls jau piedāvā podkāstu "Ārpus Kadra", kas regulāri audio un video formātā piedāvā sporta cilvēku sarunas par aktuālo šajā nozarē, savukārt "Sporta tarkšķis" līdzīgu principu piedāvās teksta formātā, katram vakaram izvirzot savu jautājumu.

"Sporta tarkšķa" ideja nav ierobežota, un portāla apmeklētāji tiek aicināti piedāvāt savus jautājumus, komentārus, piebildes vai precizējumus čata lodziņā. Ieraksts gan sākotnēji būs redzams tikai diskusijas vadītājiem, kuri izvēlēsies, kurus ierakstus un jautājumus publicēt. Attiecīgi aicinām izvairīties no spama, rupjībām un cita veida apvainojumiem - tie apstiprināti netiks, tāpat kā ieraksti un jautājumi par citām tēmām. Tas tādēļ, lai kopīgi uzturētu diskusiju nosacīti vienā virzienā.

Lai gan tehniski iespējams iesūtīt savus ierakstus un jautājumus būs arī pirms sākuma, publiskais tiešsaistes čats tiks sākts 21:00.