Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 3

RFS savā pieteikumā pirmo reizi kopš 2019. gada iekļauj Japānas futbolistu

Emils Ozerinskis

RFS savā pieteikumā pirmo reizi kopš 2019. gada iekļauj Japānas futbolistu
RFS līdzjutēji. Foto: Sanita Ieva Sparāne

Latvijas futbola Virslīgas aizvadītās sezonas bronzas medaļniece RFS oficiāli izsludinājusi vienošanās panākšanu ar 18 gadus veco pussargu Mikazi Nagasavu, kurš pievienojies Pārdaugavas komandai pēc līguma sistēmas 1+3.

18 gadus vecais japāņu pussargs Mikaze Nagasava ir pazīstamā Japānas futbola "Vissel Kobe" sistēmas audzēknis. Līdz šim ārpus uzlecošās Saules zemes futbolistam nav bijusi pieredze. Pussargs aizvadīja kopā ar komandu pirmssezonas sagatavošanās posmu un atstāja pietiekami labu iespaidu uz treneri Viktoru Morozu, lai nopelnītu vietu komandas sezonas pieteikumā.

Līgums ar Nagasavu noslēgts pēc principa 1+3, kas pēc šīs sezonas ļauj RFS pagarināt sadarbību ar futbolistu vēl uz trīs gadiem.

Pēdējās sezonās Japānas futbolisti nav pārstāvējuši RFS komandu. Pēdējais japānis Pārdaugavas vienībā bija pieredzējušais Takajuki Seto, kurš 2019. gadā RFS rindās kopumā piedalījās 28 spēlēs.

  +1 [+] [-]

, 2023-03-14 18:15, pirms 2 nedēļām
Vai kāds zin, kur var iegādāties virslīgas vai nākotnes līgas komandu spēļu kreklus, šalles utt..?

     [+] [-]

, 2023-03-14 19:05, pirms 2 nedēļām
Šim jābut labam, zinot japāņu prasmes!