Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:122, Did:0, useCase: 0

''Valencia'' pēc zaudējuma ''Barcelona'' atlaiž galveno treneri Grasiju

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

''Valencia'' pēc zaudējuma ''Barcelona'' atlaiž galveno treneri Grasiju
Havi Grasija. Foto: Imagos Images/Scanpix

Spānijas ''La Liga'' komanda ''Valencia'' no galvenā trenera amata atlaidusi Havi Grasiju, kurš par tās treneri kļuva pirms šīs sezonas. Par šādu lēmumu vadība izšķīrusies pēc zaudējuma ''Barcelona'' ar 2:3. Pēc 34. spēļu kārtām ''Valencia'' atrodas 14. vietā, tikai par pieciem punktiem apsteidzot 18. vietā esošo ''Huesca''.

2. maijā uzvaru Spānijas ''La Liga'' čempionātā ar 3:2 pār ''Valencia'' svinēja ''Barcelona''. Ja ''Barcelona'' turpina cīnīties par titulu, tad ''Valencia'' šī ir neveiksmīga sezona - ar 36 punktiem 34 spēlēs tā atrodas tikai 14. vietā, par sešiem punktiem apsteidzot 18. pozīcijā esošo ''Huesca''.

Pēc sestās spēles pēc kārtas, kurā ''Valencia'' neizcīnīja uzvaru, klubs lēma no galvenā trenera amata atbrīvot Havi Grasiju. Spānis par ''Valencia'' galveno treneri kļuva pirms šīs sezonas, taču nespēja ar klubu sasniegt augstus rezultātus. Jau oktobrī Grasija piedāvāja savu atkāpšanos pēc tam, kad ''Valencia'' nepastiprināja sastāvu un pārdeva vairākus svarīgus spēlētājus. Spānis kļuvis par komandas 11. treneri pēdējo deviņu gadu laikā.

Havi Grasija savas trenera karjeras laikā trenējis tādas komandas kā ''Cadiz'', ''Almeria'', ''Osasuna'', ''Malaga'', Kazaņas ''Rubin'' un ''Watford''.

Izmantotie resursi:
https://www.valenciacf.com/en/artic...