Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 3

LFF: Tiesneši akceptējuši, ka "Daugavas" stadions ir spēles aizvadīšanai atbilstošs

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

LFF: Tiesneši akceptējuši, ka "Daugavas" stadions ir spēles aizvadīšanai atbilstošs
Foto: Sanita Ieva Sparāne/LFF

Vēl vakar valdīja bažas, ka šodien pulksten 16:00 paredzētais Baltijas kausa fināls starp Latvijas un Islandes futbola izlasēm varētu nenotikt "Daugavas" stadionā. Latvijas Futbola federācija (LFF) divas ar pusi stundas līdz sākumam kliedējusi bažas.

"Izdarīts viss iespējamais, lai spēle šajā aukstajā novembra dienā "Daugavas" stadionā varētu notikt, un saņemts tiesnešu komandas akcepts, ka laukums ir spēles aizvadīšanai atbilstošs," teikts LFF publicētajā ierakstā sociālajā tīklā Twitter.

Gan Latvija, gan Islande tiesības spēlēt finālā nopelnīja 11 metru sitienu sērijā. Ja mūsējiem izšķirošajā mačā pretī stātos Lietuva, tad cīņa norisinātos Kauņā.

Dienu pirms spēles parādījās ziņas, ka Islande ir neapmierināta ar "Daugavas" stadiona zāliena kvalitāti un ka maču varētu nākties pārcelt.