Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 3

Basovs: "Bija skaidrs, ka nāksies spēlēt sniegā, bet neko darīt"

Rolands Eliņš

Basovs: "Bija skaidrs, ka nāksies spēlēt sniegā, bet neko darīt"
Foto: LFF

Latvijas U-21 izlase Baltijas kausa izcīņu uzsāka ar 1:0 uzvaru pār Igauniju. Pēc spēles komentārus Latvijas Futbola federācijas preses dienestam sniedza mūsu izlases galvenais treneris Aleksandrs Basovs un vārtsargs Jānis Beks.

"Spēli sākām pulksten vienos, bija skaidrs, ka nāksies spēlēt sniegā," izteicās izlases galvenais treneris Aleksandrs Basovs. "Neko darīt. Teicu puišiem, ka būs daudz divcīņu, būs spēka futbols. Igaunijai pirms divām dienām bija spēle pret Lietuvu. Analizējām to spēli. Igauņiem ir ļoti laba komanda, ātra, tehniska. Gatavojāmies tam, zinājām viņu spēles stilu. Bija grūti, bet ir trīs punkti. Tātad - viss kārtībā.

"Par gūtajiem vārtiem man grūti kaut ko teikt, neredzēju vēl atkārtojumu. Ja tiesnesis signalizēja par gūtiem vārtiem, tātad tur bija gols. Puslaiku pārtraukumā atgādināju puišiem par to, kā jāspēlē, ka jāturpina būt pacietīgiem. Zinājām, ka būs grūti, būs pretinieku spiediens, ka galvenais labi nospēlēt aizsardzībā un organizēti veidot pārejas no aizsardzības uzbrukumā," turpināja Basovs.

"Šodien pat pēc spēles dodamies uz Lietuvu, kur jau gatavosimies nākamajai spēlei. Domāju, ka Lietuva varbūt ir nedaudz mazāk meistarīga komanda, bet futbols ir futbols. Katra spēle sākas ar 0:0, gaidām, ka spēle nebūs viegla, bet mūsu mērķis ir uzvarēt," apliecināja Basovs.

Savukārt izlases vārtsargs Jānis Beks pēc mača izteicās šādi: "Svētku spēle - sauksim to tā. It kā gaidījām, ka varētu uzsnigt, tāpēc šodienas laikapstākļi nebija baigais pārsteigums. Galvenais bija spēlēt mūsu spēli."

"Pirms mača analizējām Igauniju, zinājām, ka viņiem ir ātri futbolisti un ka viņu komanda cenšas ātri nogādāt bumbu uz priekšu," stāstīja Beks. "Bijām labi sagatavojušies pretiniekam. Pirmajā puslaikā pārāk maz centrējām, puslaiku pārtraukumā tika atgādināts, ka biežāk jābūt virzībai uz vārtiem."

Izmantotie resursi:
https://lff.lv/zinas/14493/basovs-m...