Cepuri nost Vaņinam! Izvilka reāli daudzus 100% golus! Ceru ka darbosies tikpat izcili vārtos arī pret Šveici, galu galā Šveices spēles īpatnības viņš Sionā jau ir iepazinis!
Es atceros, ka kāds teica,( kāds futbola eksperts ja nemaldos ), ka visu spēli var nospēlēt no aizsardzības, un no stūra sitiena Kaspars var gūt vārtus ar galvu. Ja nemaldos tas bija domāts spēlei ar Šveici, bet tas nostrādāja spēlē ar Izraēlu.
manuprat nospeleja izcilu speli.loti parliecinoss un dross savos vartos. atliek kautvai salidzinat ka speleja latvijas u21 vartsargs un ka vanins, u21 vartsargs skraidija pa varteim ka aptracis, izskatijas ka pats nemaz nezin uz kuru pusi skriet, bet andris vartos bija loti mierigs un tikai zdarija to kas bija jaizdara! lieliski!!!
playthegame rakstīja: manuprat nospeleja izcilu speli.loti parliecinoss un dross savos vartos. atliek kautvai salidzinat ka speleja latvijas u21 vartsargs un ka vanins, u21 vartsargs skraidija pa varteim ka aptracis, izskatijas ka pats nemaz nezin uz kuru pusi skriet, bet andris vartos bija loti mierigs un tikai zdarija to kas bija jaizdara! lieliski!!!
Nu jaa, pie ceturtajiem likaas, ka nobijies no bumbas. Cerams, ka pieredze un drosme Ikstenam ar laiku nāks!
nu tas ir vispār kaut kas nesalīdzināms, jo nav jau mums to jauniešu, kas varētu aizstāt lielās izlases spēlētājus. tā kā, salīdzināt vispār kādu no jaunajiem ar Vaņinu ir diezgan nenopietni.
1. puslaikā, kad žīdi vēl bija svaigi, Astafjevam noņēma gandrīz visas bumbas. 2. puslaikā bija redzmas pavisam ačgārns scenarijs. Arī 38 gadu vecumā ir vērtība Latvijas izlasē, un Petrovičam būs stipri jāpasvīst meklējot aizstājēju.
playthegame rakstīja: sis verpakovskis jau nedaudz sak lidzinaties tam verpakovski kurs LV izlase speleja 2003 un 2004 gada
nu es teikti, ka līdzinās visai attali. Ja "tas Verpakovskis" varēja gūt vārtus no neiespējamām situācijām, tad reizē viņš īpaši nedarbojās ar bumbu laukuma vidū. Tagadējais Verpis spēlē daudz sakarīgāk uzvelkot sev virsū spēlētājus un ļaujot citiem izvērsites. Bišķiņ jāpieliek pie realizācijas un tad atkal mazo nazīti varēs saukt par nācijas varoni!
Brīnums var sanākt!
Maaris domaa.. beidzot ir
Bet ja nopietni, Šveicē Vaņins būs labāk izpēīts. No Lapsas Hicfelda jāuzmanās!