Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:119, Did:0, useCase: 3

FIFA apstiprina PK kvalifikācijas mača starp Brazīliju un Argentīnu atcelšanu

Kristiāns Dilāns
Kristiāns Dilāns

FIFA apstiprina PK kvalifikācijas mača starp Brazīliju un Argentīnu atcelšanu
Lukass Paketa un Neimārs. Foto: AFP/Scanpix

LETA--STATS Perform/DPA. Pagājušajā septembrī nepabeigtais 2022.gada Pasaules kausa kvalifikācijas mačs starp Brazīlijas un Argentīnas izlasēm netiks izspēlēts, otrdien paziņoja Starptautiskā Futbola federāciju asociācija (FIFA).

Sanpaulu notikušais mačs tika pārtraukts septītajā minūtē pēc tam, kad Brazīlijas veselības inspekcijas pārstāvji iejaucās spēles norisē, apgalvojot, ka četri Argentīnas futbolisti pārkāpuši Covid-19 protokolu. FIFA vēlējās, lai mačs tiktu izspēlēts šī gada 22.septembrī, taču tā iznākumam nav nekādas nozīmes, jo abas izlases ir kvalificējušās finālturnīram.

Brazīlijas un Argentīnas futbola federācijas iebilda FIFA prasībai un lieta nonāca Sporta arbitrāžas tiesā (CAS), kur visas trīs puses panākušas izlīgumu.

Abas federācijas savu pozīciju argumentēja ar to, ka ir pārāk liels traumu un diskvalifikāciju risks divus mēnešus pirms finālturnīra sākuma. Oficiāli atceļot maču, izlases var meklēt pretiniekus pārbaudes spēlēs.

Argentīna Pasaules kausa finālaturnīra apakšgrupā cīnīsies ar Meksiku, Poliju un Saūda Arābiju, bet Brazīlija spēkosies ar Serbiju, Šveici un Kamerūnu.

Izmantotie resursi:
LETA