Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:554, Did:0, useCase: 3

Ukrainas telpu futbola izlase PK kvalifikācijas mājas spēles aizvadīs Latvijā

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Ukrainas telpu futbola izlase PK kvalifikācijas mājas spēles aizvadīs Latvijā
Foto: Latvijas Futbola federācija.

Saistībā ar Krievijas iebrukumu Ukrainā un notiekošo karadarbību Ukrainas nacionālā telpu futbola izlase Pasaules kausa kvalifikācijas mājas spēles aizvadīs Latvijā.

Tas tika nolemts pēc Latvijas Futbola federācijas (LFF), kā arī Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) pretimnākšanas. Lidz ar to Ukraina tuvākās divas 2024. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra mājas spēles aizvadīs Latvijā.

Ukrainas un Kosovas izlašu spēle notiks 7. oktobrī plkst. 19.00 Salaspils sporta namā, savukārt Ukrainas un Nīderlandes valstsvienību tikšanās risināsies četras dienas vēlāk, 11. oktobrī, plkst. 19:00 Zemgales Olimpiskajā centrā.

LFF izsaka prieku par iespēju palīdzēt Ukrainas Telpu futbola asociācijai gaidāmo spēļu organizēšanā, novēl panākumus laukumā un cer uz vietējo līdzjutēju atbalstu tribīnēs.

Izmantotie resursi:
Latvijas Futbola federācija