Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:128, Did:0, useCase: 0

RFS ar dienas nokavēšanos beidzot devusies uz Fēru salām

Rolands Eliņš

RFS ar dienas nokavēšanos beidzot devusies uz Fēru salām
Foto: RFS

Latvijas futbola komanda RFS informē, ka beidzot sākusi ceļu uz Fēru salām, veicot lidojumu, kam bija jānotiek jau pirms teju diennakts.

RFS komandai vakardiena izvērtās negaidīti smaga. Plānotais pārlidojums uz Fēru salām, kur šovakar jāaizvada UEFA Konferences līgas kvalifikācijas spēle pret vietējo "Klaksvik", aizkavējās sliktu laikapstākļu dēļ. Lidojums sākotnēji bija paredzēts pusdienlaikā, taču komandai nācās atgriezties viesnīcā.

Trešdienas vakarā komanda saņēma ziņas par jaunu lidojuma laiku un vēlreiz devās uz lidostu, RFS pārstāvji pat jau bija sakāpuši lidmašīnā, taču arī tad netika saņemta atļauja pacelties gaisā, un komandai tomēr nācās palikt Rīgā.

Šorīt RFS informē, ka vēlreiz devusies uz lidostu un lidojumam nosprausts laiks 11:00. Fēru salas, kas atrodas starp Norvēģiju un Islandi, ir gandrīz 2000 kilometru attālumā no Rīgas, attiecīgi lidojumam jārēķinās ar vairākām stundām un ierašanās Fēru salās labākajā gadījumā būs pēcpusdienā, dažas stundas pirms spēles.

Taču arī šorīt viss negāja gludi - RFS komandā portālam Sportacentrs.com pastāstīja, ka arī lidostā iekāpšanas punkts tika atvērts ar novēlošanos, attiecīgi arī šorīt plānotais izlidošanas laiks aizkavējās, taču beidzot RFS futbolistiem izdevās sākt ceļu uz Fēru salām.

"Visi ir noguruši, gan fiziski, gan no gaidīšanas," sacīja RFS preses sekretārs Pauļus Jaķelis. "Tāpat arī vakar nenotika treniņš, kas viss rada grūtības. Taču uzdevums nemainās - šovakar jāuzvar!"

Spēles pret "Klaksvik" sākums paredzēts 21:00 pēc Latvijas laika, un RFS šajā spēlē jau tā būs grūts uzdevums - jāatspēlē mājās iekrātais deficīts 2:3. Spēles tiešraide būs Sportacentrs.com TV tiešraidē.

Lidojuma aizkavēšanās bija saistīta ar nelabvēlīgiem laikapstākļiem Fēru salās, kas būtu traucējuši lidmašīnai piezemēties lidostā.

  -1 [+] [-]

, 2021-07-15 09:57, pirms 2 nedēļām
Jaaa, RFS komanda tiešam no visa šī procesa, moins, grūti....bet ja pirmajā spēlē būtu vismaz 3- 0 uzvara, tad varetu nolaisties kaut vai FĒRU salaaas 17, tAD UZVARA BUTU ROKAS,bet tagad, protams, vaks...bwezceriigi

  +1 [+] [-]

, 2021-07-15 10:01, pirms 2 nedēļām
Labi sanāca izdirsināt eRFeŠa, nebūs brīnums ja tagad būs k-kāda neizteiksmīga 0-0 spēle, jo vieni negribēs bet otri nevarēs neko izdarīt. Žēl, bet pret pusprofiem jau nu vajadzēja pirmajā spēlē visu nokārtot.

     [+] [-]

, 2021-07-15 10:12, pirms 2 nedēļām
Nav ko satraukties, gan jau uzvarēs, cerams otro spēli tā nenolažos, profesionāļiem amatieri jāuzvar jebkādos apstākļos

  +5 [+] [-]

, 2021-07-15 10:16, pirms 2 nedēļām
karlsons13 rakstīja: Nav ko satraukties, gan jau uzvarēs, cerams otro spēli tā nenolažos, profesionāļiem amatieri jāuzvar jebkādos apstākļos
Likmes uz spēles uzvarētāju parāda, ka reti kurš tam tic. Mūsu čempionāta līderis var zaudēt arī otro spēli pret Fērām. Smagi kungi, smagi... It kā ejam uz priekšu ar masveidību un popularitāti jauniešu vidū, bet acīmredzot citur to dara vēl straujāk.

  +1 [+] [-]

, 2021-07-15 11:01, pirms 2 nedēļām
Vēl nav iekāpuši lidmašinā 11:00!

     [+] [-]

, 2021-07-15 11:13, pirms 2 nedēļām
varenais_eksperts rakstīja: Labi sanāca izdirsināt eRFeŠa, nebūs brīnums ja tagad būs k-kāda neizteiksmīga 0-0 spēle, jo vieni negribēs bet otri nevarēs neko izdarīt. Žēl, bet pret pusprofiem jau nu vajadzēja pirmajā spēlē visu nokārtot.
nē, ļoti slikti LV klubam

  +2 [+] [-]

, 2021-07-15 11:38, pirms 2 nedēļām
specha rakstīja: nē, ļoti slikti LV klubam
Taisnība - slikti. Tikai ne klubam, bet vispār LV futbolam. Tagad RFS varēs attaisnoties, ka mēs būtu uzvarējuši, ja aizlidotu laikā. Un Virslīga skumji mās ar galvu un piekritīs, tā vietā, lai, piemēram, akadēmijas no formālām padarītu par reālām.

  -2 [+] [-]

, 2021-07-15 11:40, pirms 2 nedēļām
Un pagrudis sukas jobanas

     [+] [-]

, 2021-07-15 11:48, pirms 2 nedēļām
Kabineta čempioniem karma sāk sist pa krūtīm

     [+] [-]

, 2021-07-15 15:33, pirms 2 nedēļām
Fēru čaļi atvaļinājumu paņēma no saviem pamatdarbiem uz kvalifikācijas turnīra laiku. Pēc uzvaras Rīgā , Vecrīgas terasēs normāli atzīmēja uzvaru.. pielika sejas. RFS tikmēr to vien dara kā kapā futbolu, bet savās mājās netiek galā ar amatieriem jeb pusprofesionāļiem.