Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:117, Did:0, useCase: 3

Aptur sieviešu augstāko līgu, 1. līgas sezona beigusies

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Aptur sieviešu augstāko līgu, 1. līgas sezona beigusies
Foto: LFF

Latvijas Futbola federācijas (LFF) pieņemtie lēmumi saistībā ar sieviešu futbola turnīru tālāko izspēli, ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju.

Sieviešu futbola līga

Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju līdz 6. decembrim un ieviestajiem ierobežojumiem, kas aizliedz dalību sacensībās nepilngadīgām spēlētājām, LFF Futbola attīstības un sieviešu futbola nodaļa nolēmusi apturēt Latvijas sieviešu futbola līgas spēles līdz ārkārtējās situācijas beigām.

LFF cer, ka līdz gada beigām izdosies izspēlēt sacensību pēdējo kārtu un noslēgt sieviešu futbola līgas čempionātu pilnā apmērā. Situācijā, ja atlikušās spēles šogad aizvadīt neizdosies, čempionāts tiks noslēgts ar esošajiem rezultātiem, bet vietu sadalījums tiks noteikts ar koeficienta palīdzību.

Sieviešu futbola 1. līga

Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju līdz 6. decembrim un ieviestajiem ierobežojumiem LFF Futbola attīstības un sieviešu futbola nodaļa izvērtējusi izspēles iespējas un nolēmusi noslēgt šīgada Latvijas sieviešu futbola 1. līgas čempionātu.

Līdz ar to vietu sadalījumu turnīra tabulā noteikts ar koeficienta palīdzību. Koeficients tiek izrēķināts, sadalot komandas iegūto punktu skaitu ar komandas nospēlēto spēļu skaitu.

Izmantotie resursi:
https://lff.lv/zinas/12966/lemumi-p...

  -1 [+] [-]

, 2020-11-10 14:02, pirms 2 gadiem
Tā ir dzimumu diskriminācija!

     [+] [-]

, 2020-11-10 15:07, pirms 2 gadiem
Pandora rakstīja: Tā ir dzimumu diskriminācija!
Nav gan. Tas pats būs ar veči Virslīgu

     [+] [-]

, 2020-11-10 18:39, pirms 2 gadiem
Sen bija laiks! Kamēr spārda bumbu laukumā, tikmēr puiši garām aiziet...