Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:120, Did:0, useCase: 3

"Leicester" uz piecām sezonām pagarina līgumu ar Makgvairu

Andrejs Siliņš

"Leicester" uz piecām sezonām pagarina līgumu ar Makgvairu
Harijs Makgvairs
Foto: AFP / Scanpix

Anglijas Premjerlīgas futbola kluba "Leicester City" vadība pavēstījusi, ka noslēgts jauns līgums ar 25 gadus veco aizsardzības balstu Hariju Makgvairu.

25 gadus vecais Makgvairs Lesteras vienībā spēlē kopš pagājušā gada vasaras, kad tika iegādāts no "Hull City" par vairāk nekā 13 miljoniem eiro (ar bonusiem summa pieauga līdz 19 miljoniem eiro). Pagājušovasar tika noslēgts līgums uz piecām sezonām, bet Makgvaira sniegums bijis tik pārliecinošs, ka klubs vēlējies jau šogad atkal noslēgt jaunu līgumu.

"Kopš pievienojos klubam allaž esmu uzsvēris, cik labi pret mani šeit izturējušies. Viņi man deva iespēju spēlēt Premjerlīgā un uzbūvēt platformu, lai piedalītos Pasaules kausā," iemeslu piekrist "Leicester" piedāvājumam pamatoja Makgvairs.

Kā Lesteras spēlētājs Makgvairs debitēja Anglijas izlasē pagājušā gada rudenī, bet šovasar jau bija viens no Anglijas izlases balstiem ceļā uz pusfinālu Pasaules kausa izcīņā Krievijā. 13 mačos valstsvienībā Makgvairs, par kuru šovasar lielu interesi izrādīja "Manchester United", guvis arī vienus vārtus.

Lesteras nākamā spēle Premjerlīgā paredzēta 15. septembrī, viesos tiekoties ar "AFC Bournemouth".

Izmantotie resursi:
https://www.lcfc.com/