Mančestera vēlas Huntelāru
Anglijas Premjerlīgas un Eiropas spēcīgākā futbola kluba "Manchester United" vadība izrāda nopietnu interesi par Amsterdamas "Ajax" kluba uzbrucēja Klāsa Jana Huntelāra iegādi.
"Ajax" pēc aizvadītās sezonas mēģināja pierunāt Huntelāru pagarināt līgumu ar klubu, taču 24 gadus vecais futbolists to atteicies darīt. Kā apgalvo pats Huntelārs, par uzbrucēja pakalpojumiem interesējas "Manchester United", kā arī Madrides "Real" un Londonas "Arsenal" klubi.
"Man patīk klubi ar vēsturi kā "Ajax", bet man patīk arī "United"," stāsta pats futbolists. "Tas ir klubs, kurā nonākot, es piepildītu savu sapni. Jo īpaši tāpēc, ka Rūds van Nīstelrojs tajā jau spēlējis un paveicis lielas lietas ar to. Zinu, ka vairāki angļu klubi seko manām gaitām, bet īpašu interesi izrāda "Manchester United"."
Mančesteriešu galvenais treneris sers Alekss Fergusons izteicies, ka klubs nav plānojis veikt daudz darījumu šogad vasaras transfēra laikā. "Iespējams, parakstīsim līgumus ar vienu vai diviem jauniem spēlētājiem," pavēstīja treneris.
Izmantotie resursi:
skysports.com
+5 [+] [-]
Nu tad butu uzrakstijis esporta pa shito !
+4 [+] [-]
+1 [+] [-]
-1 [+] [-]
rūds bija psv audzēknis
lai gan tas mani tiešām izbrina , ka mu , jo holandiešus grābj reals izveidojis pie sevīm jaunu oranžo armiju
+1 [+] [-]
kapē ne reals? tur tak vieni holandieši, kā mājās būtu
+2 [+] [-]
[+] [-]
Huntalārs arii ir speeleejis PSV
-4 [+] [-]
-1 [+] [-]
Tiešām 90 % , ka vinjs jau ir prom zheel , bet joprojām paliek KOPĀ AR MU !
+1 [+] [-]
[+] [-]
-2 [+] [-]
-1 [+] [-]
-2 [+] [-]
Meginashu palabot, es tomer dzirdeju ka CR shosezon paliek veel MU!
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]