Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2, Did:0, useCase: 0

Talantīgais futbolists Šits - pirmais sportists Baltijas valstīs, kuram izveidota digitālo kartiņu galerija

Jānis Celmiņš

Itālijas futbola kluba Parma Calcio 1913 U-19 komandas futbolists Dario Šits (17) kļuvis par pirmo Baltijas valstu sportistu, kam izveidota sava neaizstājamo blokķēžu žetonu (angl. non-fungible token, saīsinājumā NFT) digitālo kartiņu galerija.

Starptautiskais uzņēmums Blockchain Accountancy Global uzrunāja latviešu futbolistu Dario Šitu, uzskatot, ka viņš ir viens no jaunajiem Latvijas futbola censoņiem, kura popularitāte tuvākajā laikā varētu pieaugt, pieaugot arī digitālo kartiņu cenai. Šī digitālā projekta mērķis ir popularizēt futbolu kā sporta veidu inovatīvā industrijā, kā arī sniegt iespēju Dario sekotājiem un faniem būt līdzās arī virtuālajā vidē.

Pirmie sporta industrijā šīs digitālās kartiņas ieviesa Nacionālā basketbola asociācija (NBA). Līdz šim dārgākā pārdotā kartiņa ir NBA basketbolista Lebrona Džeimsa (LeBron James) “danks” par 47 000 ASV dolāriem. Šobrīd digitālo kartiņu galerijas ir izveidojuši arī citi pasaulē pazīstami sportisti, piemēram, Ukrainas boksa smagsvars Oleksandrs Usiks (Олекса́ндр У́сик).

Digiālo kartiņu tirdzniecība tiek uzskatīta par kolekcionēšanas industrijas nākotni, jo ikviens NFT īpašnieks būtībā kļūst par digitālo aktīvu investoru. Šobrīd vietnē dariosits.com tirdzniecībā ir pieejamas trīs līmeņu digitālās kartiņas limitētā tirāžā – 50 EUR, 30 EUR un 20 EUR vērtībā. Šī digitālo kartiņu kolekcija būs unikāla un vairs neatkārtosies.

Dario Šits ir 2004.gadā dzimis futbolists, kurš savas sportista gaitas uzsāka JFC Skonto, vēlāk pievienojoties FS Metta akadēmijai. 2020.gada oktobrī Dario Šits noslēdza savu pirmo profesionālo līgumu ar Itālijas klubu Parma Calcio 1913.

Blockchain Accountancy Global ir ASV un Eiropas kopprojekts, kurš sadarbojas ar populāriem māksliniekiem, sportistiem un atpazīstamiem zīmoliem visā pasaulē, lai attīstītu uzņēmējdarbību decentralizētā blokķēdes vidē ar digitālu aktīvu izstrādi, investīcijām un DeFi (angl. - decentralized finance) platformu izstrādi.

     [+] [-]

, 2021-11-30 12:48, pirms 2 mēnešiem
Jebkursh var pats sev tadas kartinjas uztaisit. Ta neizkatas pec officialaas kolekcijas.

     [+] [-]

, 2021-11-30 20:44, pirms 2 mēnešiem
Dario Shits. Ja kļūsti starptautiski pazīstams, tad varbūt vērts padomāt par uzvārda maiņu.

     [+] [-]

, 2021-11-30 23:16, pirms 2 mēnešiem
rronijs rakstīja: Jebkursh var pats sev tadas kartinjas uztaisit. Ta neizkatas pec officialaas kolekcijas.
ir ir oficiālā! pats savā Insatgram ielicis viss labi un nākotne šim čalim būs!