Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2, Did:0, useCase: 3

G grupa: Nīderlande mēģinās panākt Rumāniju

Jānis Pārums

Trešdienas vakarā Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra G apakšgrupā tiks aizvadīti trīs mači. Grupas līdere Rumānija šovakar nespēlēs un to mēģinās izmantot Nīderlande, lai panāktu savus sīkstākos pretiniekus.

Rumāņi astoņās spēlēs izcīnījuši 20 punktus, bet Nīderlande aizvadījusi par vienu spēli mazāk un atpaliek par trijiem punktiem. Šovakar Nīderlande izbraukumā tiksies ar ceturtajā vietā esošo Albāniju, kuru savā laukumā uzvarēja tikai ar 2:1. Tāpēc arī šovakar Tirānā gaidāma saspringta cīņa.

Citā spēlē Bulgārija savā laukumā uzņems Luksemburgu. Par šī mača iznākumu šaubām nevajadzētu būt, jo Luksemburgas futbolisti līdz šim aizvadītajās astoņās spēlēs nav izcīnījuši ne punkta un guvuši tikai vienus vārtus. Bulgāriem ir lieliska izdevība palielināt savu punktu skaitu.

Trešajā grupas spēlē gaidāma turnīra tabulas kaimiņu cīņa – Slovēnija tiksies ar Baltkrieviju. Pirmajā abu komandu tikšanās reizē baltkrievi savā laukumā bija pārāki ar 4:2. Abām komandām ir pa septiņiem punktiem (piektā un sestā vieta), ko katra noteikti papildināt un panākuma gadījumā ir izredzes pakāpties uz 4. vietu, ja vien Albānija piekāpsies Nīderlandei.

Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrs.
G grupa.
12. septembra spēles.
Ekspertu prognozes

betway.com
Slovēnija – Baltkrievija (Slovēnijas uzvara 1.90, neizšķirts 3.30, Baltkrievijas uzvara 3.75)
Bulgārija – Luksemburga (Bulgārijas uzvara 1.02, neizšķirts 11.00, Luksemburgas uzvara 51.00)
Albānija – Nīderlande (Albānijas uzvara 11.00, neizšķirts 5.00, Nīderlande 1.25)

G grupa.
Turnīra tabula.

1. Rumānija 8 20
2. Nīderlande 7 17
3. Bulgārija 8 15
4. Albānija 7 9
5. Baltkrievija 8 7
6. Slovēnija 8 7
7. Luksemburga 8 0

Izmantotie resursi:
www.uefa.com
Foto: AFP