Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:269, Did:0, useCase: 0

Cēsīs ar spēli starp tabulas pretpoliem atgriežas florbols TV

Dāvis Dedumets
Dāvis Dedumets

Cēsīs ar spēli starp tabulas pretpoliem atgriežas florbols TV
Jorens Malkavs
Foto: lekrings.lv

Šovakar vienīgajā Elvi vīriešu florbola līgas spēlē tabulas vicelīderi Cēsu "Lekrings" uzņems "Ogres vilkus", kuri turnīra tabulā atrodas otrajā vietā no apakšas. Patīkami, ka pēc ilgāka laika spēle no Cēsīm būs vērojama arī Sportacentrs.com.

Pirms pāris sezonām visas Cēsu "Lekrings" mājas spēles bija iespējams vērot Sportacentrs.com pārraidēs, taču pēdējās sezonās florbola spēles no Cēsu sporta kompleksa bija iespējams vērot vien agrā pavasarī, kad sākās izslēgšanas spēļu cīņas. Šovakar pulksten 20:30 mačs pret "Ogres vilkiem" pēc ilgāka laika atkal būs redzams zilajos televīzijas ekrānos.

"Lekrings" pašreizējo sezonu var uzskatīt par gana izdevušos, jo deviņās aizvadītajās spēlēs izcīnīti 20 no pavisam pieejamajiem 27 punktiem, kas turnīra tabulā dod otro pozīciju. Uzvarot šovakar, komanda pakāptos uz turnīra tabulas pirmo ailīti. Pašlaik komandai ir četru uzvarēto spēļu sērija, bet pēdējās sešās spēlēs izcīnītas piecas uzvaras, vienīgo zaudējumu savā laukumā negaidīti piedzīvojot pret "Irlava/Avant". Pēdējā mačā cēsnieki viesos izcīnīja 6:4 uzvaru Kocēnos pār vietējo "Rubeni", pēc kuras par vienības rezultatīvāko florbolistu ar 16 (8+8) punktiem kļuvis Jorens Malkavs, apsteidzot aizsargu Jāni Rajecki, kuram 13 (4+9) punkti. Savukārt Toms Rīsmanis, kurš šosezon nav tik rezultatīvs kā ierasts, pavisam nesen sasniedza 500 gūto punktu robežu Latvijas virslīgas čempionātos.

"Ogres vilki" joprojām spēlē bez punktiem turnīra tabulā, pateicoties labākas gūto un zaudēto vārtu attiecības dēļ esot priekšā "Bauskai", ar kuru sacentīsies nākamajā spēļu kārtā. Pēdējā spēlē "Ogres vilki" savā laukumā ar 5:7 piekāpās "Lielvārde/FatPipe", neveiksmīgi nospēlējot pēdējo trešdaļu, kas līdz šim bijis Lielvārdes lielākais klupšanas akmens. Savukārt paši ogrēnieši šajā spēlē pirmo reizi sezonā bija vadībā pret 20 aizvadītajām spēlēm. "Vilku" rezultatīvākais spēlētājs ar 22 (14+8) punktiem ir Elvijs Jankovskis, kuram seko Markuss Januševskis ar 17 (10+7) punktiem. Spēlē pret "Lielvārde/FatPipe" pirmos vārtus komandas sastāvā un virslīgā vispār guva aizsargs Gatis Gailītis, kurš pirms tam daudzas sezonas spēlēja Nīderlandes spēcīgākajā florbola līgā.