Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:269, Did:0, useCase: 3

Jānis Salcevičs: "Mums jāizdara vairāk par pretiniekiem!"

Ritvars Raits
Ritvars Raits

Jānis Salcevičs: "Mums jāizdara vairāk par pretiniekiem!"
Jānis Salcevičs – Ogres novada Gada balvas sportā ieguvējs. Foto: Ritvars Raits

Pagājušās nedēļas nogale izcili veiksmīga padevās florbola vārtsargam Jānim Salcevičam, kurš piektdienas vakarā Ogres novada Kultūras centrā pasākumā "Ogres novada Gada balva sportā 2022" tika sumināts kā uzvarētājs nominācijā "Gada sportists", bet sestdien un svētdien Cēsu sporta kompleksā komandas "Lielvārde/Fat Pipe" sastāvā bija viens no galvenajiem divu uzvaru pār pašreizējo čempioni "Lekrings" kaldinātājiem.

Jautāts, vai pirms pasākuma "Gada balva sportā" nojauta par to, ka vienu no galvenajām balvām iegūs viņš, Jānis atbildēja: "Vienmēr jau gribas tiekties uz augstāko apbalvojumu, bet to, ka tikšu atzīts par gada sportistu, negaidīju. Aizdomas gan man radās tad, kad pasākuma rīkotāji piekodināja, ka man esot noteikti jāpaliek līdz beigām." Ilgi ballēties neesot sanācis – apēda kūciņu un brauca mājās, jo nākamajā dienā atbildīga spēle.

Izslēgšanas spēlēs pret "Lekringu" laukumā bija redzama pavisam cita Lielvārdes komanda. Jānis to komentē tā: "Zini, ja tu man pirms nedēļas jautātu, es prognozētu, ka šajā sērijā mēs zaudēsim ar 0:4. Tomēr esam savākušies, mēs daudz ko izrunājām. Ir jāsaprot, kas izslēgšanas spēlēs ir svarīgi, bet kas nav. Taktika un tehnika vienmēr ir svarīga, bet tagad pats galvenais ir - mums jāizdara vairāk, nekā dara pretinieki. Pagaidām mums tas izdodas. Cerams, ka neapstāsimies."

Jautāts, vai nebija par grūtu stāvēt vārtos divas dienas pēc kārtas, Jānis atbildēja: "Tu jau zini, ka uzvarētāji sastāvu nemaina. Otrās spēles izskaņā man tiešām parādījās tāda kā smaguma sajūta, nebija viegli." Taujāts par to, kādu paredz sērijas turpinājumu, Lielvārdes komandas vārtsargs teica, ka tas šobrīd ir lieks jautājums. "Mēs zinām, kas ir "Lekrings", un mēs zinām, ka sērija beidzas tikai pēc četrām uzvarām. Šobrīd nekas vēl nav beidzies…"

Izmantotie resursi:
Ogres Vēstis Visiem -

     [+] [-]

, 2023-02-21 21:45, pirms mēneša
Šlipse cotka sasieta.

     [+] [-]

, 2023-02-21 23:05, pirms mēneša
Curtiys rakstīja: Šlipse cotka sasieta.
Māki cotka sasiet šlipsi,cotka tirst,cotka florbolā rubīt?

     [+] [-]

, 2023-02-22 01:14, pirms mēneša
Lekrings konkrēti aptirsās.
Ulbroka arī izskatās, ka jau tikusi pusfinālā. Morozovs viens pats apspēlē.
Ulbroka- Lielvārde arī būs laba sērija

     [+] [-]

, 2023-02-22 08:32, pirms mēneša
Mesionārs rakstīja: Māki cotka sasiet šlipsi,cotka tirst,cotka florbolā rubīt?
Viņš ar prievīti cenšās tikt galā