Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:269, Did:0, useCase: 3

Ceriņš: “Laikam saņēmu dāvanu par ieguldīto darbu”

Dāvis Dedumets
Dāvis Dedumets

Ceriņš: “Laikam saņēmu dāvanu par ieguldīto darbu”
Edžus Ceriņš

Izlaidis praktiski pusotru sezonu, šodien Elvi florbola līgas laukumā atkal devās bijušais Latvijas izlases florbolists Edžus Ceriņš, kurš jau pirmajā spēlē atzīmējās ar trim vārtu guvumiem, sekmējot “Oxdog Ulbroka LU” uzvaru. Pēc mača Edžus sniedza komentāru Sportacentrs.com.

“Atgriešanās sanāca pārsteidzoši laba. Pats esmu nedaudz pārsteigts. Laikam tā bija dāvana par ieguldīto darbu šajā laikā, kad nevarēju spēlēt. Spēles pēc šāda pārtraukuma vienmēr ir grūtas, tagad jācenšas atgūt spēļu ritms. Pirms spēles trenera uzstādījums bija izdarīt daudz metienu, ko arī centāmies īstenot. Uzskatu, ka pieļāvām mazliet par daudz kļūdas viduszonā. Tāpat bieži devāmies uzbrukuma dziļumā pretinieku zonā, kas ļāva sāncenšiem skriet pretuzbrukumos. Šīs lietas jācenšas uzlabot.”

Jautājot par pašreizējo sportisko formu un sajūtām, florbolists atzina, ka “pats jūtos labi. Protams, ir vēl lietas pie kā strādāt.” Spēlētājs atzīst, ka pašlaik ir plāns aizvadīt visas atlikušās čempionāta spēles, vienlaikus atzīstot, ka vadīsies pēc pašsajūtas. Pagaidām gan florbolists vēl neesot gatavs aizvadīt pilnu spēli.

     [+] [-]

, 2021-11-19 11:34, pirms pusgada
Ceriņš vecis. labas ziņa Ulbrokai. cerams ka ar veselību viss būs kārtībā un ar laiku atgriezīsies arī izlases apritē.