Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:269, Did:0, useCase: 3

Forums: Florbola prognozes 11. Kārta

Rezultāti par iepriekšējo kārtu būs vēlāk!!!

14.12 20:00 Irlava - Talsu NSS/Krauzers
14.12 20:00 Rubene - FBK SĀC
16.12 20:00 FBK Valmiera - Ķekava
16.12 20:00 Lielvārde/FatPipe - RTU/Rockets
17.12 15:00 Bauska - FBK Valmiera
17.12 16:00 RTU/Rockets - Rubene
17.12 19:00 FS Masters/Ulbroka - Irlava
18.12 14:30 Lekrings - FS Masters/Ulbroka
18.12 18:00 FBK SĀC - Bauska

Precīza prognoze 3pts
Precīzs uzvaretajs un vārtu starpiba 2pts
Precīzs uzvaretajs 1pts
Neprecīza prognoze 0pts

Rezultātu tabula tiks atjaunota vēlāk!

Jauni dalībnieki netiek uzņemti!

     [+] [-]

, 2022-12-13 11:57, pirms 2 mēnešiem
14.12 20:00 Irlava - Talsu NSS/Krauzers 6-5
14.12 20:00 Rubene - FBK SĀC 13-4
16.12 20:00 FBK Valmiera - Ķekava 7-4
16.12 20:00 Lielvārde/FatPipe - RTU/Rockets 9-4
17.12 15:00 Bauska - FBK Valmiera 4-9
17.12 16:00 RTU/Rockets - Rubene 3-8
17.12 19:00 FS Masters/Ulbroka - Irlava 9-5
18.12 14:30 Lekrings - FS Masters/Ulbroka 5-7
18.12 18:00 FBK SĀC - Bauska 5-7

     [+] [-]

, 2022-12-14 09:42, pirms mēneša
14.12 20:00 Irlava - Talsu NSS/Krauzers5-8
14.12 20:00 Rubene - FBK SĀC 11-4
16.12 20:00 FBK Valmiera - Ķekava 8-4
16.12 20:00 Lielvārde/FatPipe - RTU/Rockets 9-3
17.12 15:00 Bauska - FBK Valmiera 3-7
17.12 16:00 RTU/Rockets - Rubene 3-9
17.12 19:00 FS Masters/Ulbroka - Irlava 10-5
18.12 14:30 Lekrings - FS Masters/Ulbroka 4-7
18.12 18:00 FBK SĀC - Bauska 5-8

     [+] [-]

, 2022-12-14 09:57, pirms mēneša
Irlava - Talsu NSS/Krauzers 6-4
Rubene - FBK SĀC 11-4
FBK Valmiera - Ķekava 8-5
Lielvārde/FatPipe - RTU/Rockets 14-4
Bauska - FBK Valmiera 4-9
RTU/Rockets - Rubene 3-8
FS Masters/Ulbroka - Irlava 8-3
Lekrings - FS Masters/Ulbroka 5-7
FBK SĀC - Bauska3-6

     [+] [-]

, 2022-12-14 13:21, pirms mēneša
Irlava - Talsu NSS/Krauzers 5-7
Rubene - FBK SĀC 12-4
FBK Valmiera - Ķekava 6-9
Lielvārde/FatPipe - RTU/Rockets 11-5
Bauska - FBK Valmiera 3-8
RTU/Rockets - Rubene 2-9
FS Masters/Ulbroka - Irlava 9-4
Lekrings - FS Masters/Ulbroka 6-6
FBK SĀC - Bauska 7-6

     [+] [-]

, 2022-12-14 14:14, pirms mēneša
14.12 20:00 Irlava - Talsu NSS/Krauzers 3:6
14.12 20:00 Rubene - FBK SĀC 10:4
16.12 20:00 FBK Valmiera - Ķekava 6:8
16.12 20:00 Lielvārde/FatPipe - RTU/Rockets 9:3
17.12 15:00 Bauska - FBK Valmiera 4:11
17.12 16:00 RTU/Rockets - Rubene 6:12
17.12 19:00 FS Masters/Ulbroka - Irlava 10:5
18.12 14:30 Lekrings - FS Masters/Ulbroka 8:5
18.12 18:00 FBK SĀC - Bauska 5:7

     [+] [-]

, 2022-12-14 15:10, pirms mēneša
14.12 20:00 Irlava - Talsu NSS/Krauzers 5:9
14.12 20:00 Rubene - FBK SĀC 12:6
16.12 20:00 FBK Valmiera - Ķekava 6:4
16.12 20:00 Lielvārde/FatPipe - RTU/Rockets 8:4
17.12 15:00 Bauska - FBK Valmiera 4:9
17.12 16:00 RTU/Rockets - Rubene 3:11
17.12 19:00 FS Masters/Ulbroka - Irlava 9:6
18.12 14:30 Lekrings - FS Masters/Ulbroka 6:5
18.12 18:00 FBK SĀC - Bauska 6:8

     [+] [-]

, 2022-12-14 19:44, pirms mēneša
14.12 20:00 Irlava - Talsu NSS/Krauzers 5-7
14.12 20:00 Rubene - FBK SĀC 11-5
16.12 20:00 FBK Valmiera - Ķekava 7-5
16.12 20:00 Lielvārde/FatPipe - RTU/Rockets 9-5
17.12 15:00 Bauska - FBK Valmiera 5-7
17.12 16:00 RTU/Rockets - Rubene 4-11
17.12 19:00 FS Masters/Ulbroka - Irlava 9-6
18.12 14:30 Lekrings - FS Masters/Ulbroka 7-5
18.12 18:00 FBK SĀC - Bauska 5-7

     [+] [-]

, 2022-12-14 19:46, pirms mēneša
14.12 20:00 Irlava - Talsu NSS/Krauzers 5-7
14.12 20:00 Rubene - FBK SĀC 11-5
16.12 20:00 FBK Valmiera - Ķekava 7-5
16.12 20:00 Lielvārde/FatPipe - RTU/Rockets 10-5
17.12 15:00 Bauska - FBK Valmiera 5-7
17.12 16:00 RTU/Rockets - Rubene 5-12
17.12 19:00 FS Masters/Ulbroka - Irlava 9-6
18.12 14:30 Lekrings - FS Masters/Ulbroka 7-5
18.12 18:00 FBK SĀC - Bauska 5-7

     [+] [-]

, 2022-12-14 19:47, pirms mēneša
14.12 20:00 Irlava - Talsu NSS/Krauzers 5-7
14.12 20:00 Rubene - FBK SĀC 11-5
16.12 20:00 FBK Valmiera - Ķekava 7-5
16.12 20:00 Lielvārde/FatPipe - RTU/Rockets 9-5
17.12 15:00 Bauska - FBK Valmiera 5-7
17.12 16:00 RTU/Rockets - Rubene 5-11
17.12 19:00 FS Masters/Ulbroka - Irlava 8-6
18.12 14:30 Lekrings - FS Masters/Ulbroka 7-5
18.12 18:00 FBK SĀC - Bauska 5-7

     [+] [-]

, 2022-12-15 00:20, pirms mēneša
16.12 20:00 FBK Valmiera - Ķekava 6-3
16.12 20:00 Lielvārde/FatPipe - RTU/Rockets 12-2
17.12 15:00 Bauska - FBK Valmiera 2-7
17.12 16:00 RTU/Rockets - Rubene 1-9
17.12 19:00 FS Masters/Ulbroka - Irlava 7-6
18.12 14:30 Lekrings - FS Masters/Ulbroka 7-8
18.12 18:00 FBK SĀC - Bauska 3-8