Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:269, Did:0, useCase: 3

Forums: Florbola prognozes 10. Kārta

Mazrezultatīvā kārta!

09.12 19:30 FBK SĀC - Lielvārde/FatPipe
09.12 20:00 FBK Valmiera - Rubene
09.12 20:00 Ķekava - Lekrings
10.12 16:00 Lekrings - Bauska
10.12 17:00 Talsu NSS/Krauzers - FS Masters/Ulbroka
10.12 18:00 Irlava - Ķekava

Tā kā regulārā sezona čempionātā ir sasniegusi ekvatoru, jauni dalībnieki prognožu spēlē netiek vairs uzņemti

Prognozējam tikai pamatlaiku!
Precīzs Rez 3pts
Precīzs uzvarētājs un vārtu starpība iesk neizšķirtu 2pts
Precīzs uzv 1pts
Neprecīza prognoze 0pts

Lietotājs1.2.3.4.5.6.7.8.9Kopā
aijens14544755611047
DingelingfromCēsis354862610347
Кризис45455268241
Renārs Z.442445610241
Modric#10 ze goat144442613240
tammi2544443410139
Florbola_experts76860250034
Bebra*irsa46385700033
Apinīc35664270033
Dāvis Dedumets26464450031
GangstaReperisTimmijs26463340028
MarksT00003667224
relouder00000067215
gitana00000077014
Sharky00004009013
murziks00000057012
Yanker920000000909

Tā kā regulārā sezona čempionātā ir sasniegusi ekvatoru, jauni dalībnieki prognožu spēlē netiek vairs uzņemti

     [+] [-]

, 2022-12-07 16:49, pirms 2 mēnešiem
09.12 19:30 FBK SĀC - Lielvārde/FatPipe 5-7
09.12 20:00 FBK Valmiera - Rubene 7-5
09.12 20:00 Ķekava - Lekrings 7-7
10.12 16:00 Lekrings - Bauska 9-5
10.12 17:00 Talsu NSS/Krauzers - FS Masters/Ulbroka 4-6
10.12 18:00 Irlava - Ķekava 5-7

     [+] [-]

, 2022-12-07 22:08, pirms 2 mēnešiem
09.12 19:30 FBK SĀC - Lielvārde/FatPipe 2-9
09.12 20:00 FBK Valmiera - Rubene 4-6
09.12 20:00 Ķekava - Lekrings 7-3
10.12 16:00 Lekrings - Bauska 5-6
10.12 17:00 Talsu NSS/Krauzers - FS Masters/Ulbroka 6-4
10.12 18:00 Irlava - Ķekava 6-7

     [+] [-]

, 2022-12-08 11:22, pirms 2 mēnešiem
09.12 19:30 FBK SĀC - Lielvārde/FatPipe 5:8
09.12 20:00 FBK Valmiera - Rubene 5:5
09.12 20:00 Ķekava - Lekrings 5:7
10.12 16:00 Lekrings - Bauska 8:3
10.12 17:00 Talsu NSS/Krauzers - FS Masters/Ulbroka 6:8
10.12 18:00 Irlava - Ķekava 4:7

     [+] [-]

, 2022-12-08 17:45, pirms 2 mēnešiem
09.12 19:30 FBK SĀC - Lielvārde/FatPipe 4-10
09.12 20:00 FBK Valmiera - Rubene 6-5
09.12 20:00 Ķekava - Lekrings 5-8
10.12 16:00 Lekrings - Bauska 10-4
10.12 17:00 Talsu NSS/Krauzers - FS Masters/Ulbroka 5-7
10.12 18:00 Irlava - Ķekava 7-5

     [+] [-]

, 2022-12-08 17:51, pirms 2 mēnešiem
FBK SĀC - Lielvārde/FatPipe 3-9
FBK Valmiera - Rubene 5-7
Ķekava - Lekrings 4-8
Lekrings - Bauska 10-5
Talsu NSS/Krauzers - FS Masters/Ulbroka 5-8
Irlava - Ķekava 4-7

     [+] [-]

, 2022-12-08 17:53, pirms 2 mēnešiem
09.12 19:30 FBK SĀC - Lielvārde/FatPipe 4-11
09.12 20:00 FBK Valmiera - Rubene 8-6
09.12 20:00 Ķekava - Lekrings 3-8
10.12 16:00 Lekrings - Bauska 12-4
10.12 17:00 Talsu NSS/Krauzers - FS Masters/Ulbroka 6-8
10.12 18:00 Irlava - Ķekava 6-7

     [+] [-]

, 2022-12-08 20:10, pirms 2 mēnešiem
09.12 19:30 FBK SĀC - Lielvārde/FatPipe 4-8
09.12 20:00 FBK Valmiera - Rubene 7-5
09.12 20:00 Ķekava - Lekrings 6-8
10.12 16:00 Lekrings - Bauska 10-5
10.12 17:00 Talsu NSS/Krauzers - FS Masters/Ulbroka 5-7
10.12 18:00 Irlava - Ķekava 5-7

     [+] [-]

, 2022-12-09 07:43, pirms 2 mēnešiem
09.12 19:30 FBK SĀC - Lielvārde/FatPipe 4-9
09.12 20:00 FBK Valmiera - Rubene 7-5
09.12 20:00 Ķekava - Lekrings 6-8
10.12 16:00 Lekrings - Bauska 10-5
10.12 17:00 Talsu NSS/Krauzers - FS Masters/Ulbroka 6-8
10.12 18:00 Irlava - Ķekava 5-7

     [+] [-]

, 2022-12-09 11:05, pirms 2 mēnešiem
09.12 19:30 FBK SĀC - Lielvārde/FatPipe 3:8
09.12 20:00 FBK Valmiera - Rubene 5:7
09.12 20:00 Ķekava - Lekrings 8:10
10.12 16:00 Lekrings - Bauska 9:4
10.12 17:00 Talsu NSS/Krauzers - FS Masters/Ulbroka 5:7
10.12 18:00 Irlava - Ķekava 5:9

     [+] [-]

, 2022-12-09 11:26, pirms 2 mēnešiem
09.12 19:30 FBK SĀC - Lielvārde/FatPipe 5:9
09.12 20:00 FBK Valmiera - Rubene 4:4
09.12 20:00 Ķekava - Lekrings 6:7
10.12 16:00 Lekrings - Bauska 11:5
10.12 17:00 Talsu NSS/Krauzers - FS Masters/Ulbroka 4:6
10.12 18:00 Irlava - Ķekava 6:8

     [+] [-]

, 2022-12-09 12:34, pirms 2 mēnešiem
09.12 19:30 FBK SĀC - Lielvārde/FatPipe 4:8
09.12 20:00 FBK Valmiera - Rubene 3:6
09.12 20:00 Ķekava - Lekrings 6:6
10.12 16:00 Lekrings - Bauska 9:4
10.12 17:00 Talsu NSS/Krauzers - FS Masters/Ulbroka 4:7
10.12 18:00 Irlava - Ķekava 4:8