Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:276, Did:0, useCase: 0

Irlavas komandai vēl viens mēģinājums atgriezties apritē

Dāvis Dedumets
Dāvis Dedumets

Irlavas komandai vēl viens mēģinājums atgriezties apritē
"Irlava/Tukums" pret "Rubeni"
Foto: Floorball.lv

Elvi sieviešu florbola virslīgas čempionātā šodien paredzēta viena spēle, kurā “Irlava/Tukums-Slampe” savās mājās uzņems “Rubene-1”. Cīņas sākums Irlavas sporta namā pulksten 16:00.

Irlavas komanda jau pērn bija atgriezusies valsts spēcīgāko apritē, taču čempionātu tā arī nepabeidza,, vairākās spēlēs saņemot tehniskos zaudējumus ar 0:5, kā rezultātā sezona tika noslēgta pēdējā astotajā vietā. Lielā mērā tas bija saistīts ar ļoti ierobežotajiem sastāva resursiem, bet pirms jaunās sezonas komandas sastāvā ir krietni vairāk spēlētāju, kas ļauj cerēt uz sekmīgāku sezonu. Šodien komandai pirmā cīņa un tās būs savās mājās pret “Rubene-1” vienību, kuras dosies laukumā jau otrajā sezonas cīņā. Pērn komandas rezultatīvākā spēlētāja bija Kristīne Andrējeva, kura arī šosezon ir komandas pieteikumā, tiesa, pašlaik vēl ir neaktīvo spēlētāju statusā. Starp potenciālajām līderēm izceļamas Linda Jēgere, Mariamija Gudrā un, iespējams, pieredzējusī Zanda Birze.

Kocēnu komanda vienu spēli šajā sezonā jau aizvadījusi, savās mājās ar rezultātu 6:2 apspēlējot “NND/RJTC” komandu. Līdzīgi kā pērn, jau ar pirmo spēli par vienības līderi pieteikusies Madlēna Rozīte, kurai trīs vārtu guvumi un viena rezultatīva piespēle. Savukārt Elīna Sirmā guva vārtus un izdarīja divas piespēles, bet spēlējošajai trenerei Lindai Līcei divas rezultatīvas piespēles.

Pērn komandas spēja aizvadīt abas ieplānotās cīņas, sezonas ievadā Kocēnu komandai izbraukumā svinot panākumu ar rezultātu 8:2, bet jau šī gada aprīlī savās mājās “Rubene-1” svinēja uzvaru ar rezultātu 7:1.