Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:276, Did:0, useCase: 0

"Lekrings" pēdējā periodā salauž "NND/RJTC" pretestību

Ritvars Raits
Ritvars Raits

"Lekrings" pēdējā periodā salauž "NND/RJTC" pretestību
Cēsu "Lekrings". Foto: floorball.lv

Pirmā no divām šodien paredzētajām ELVI florbola līgas sievietēm notika Ķekavā, kur Rīgas komanda "NND/RJTC", būdama mājinieces lomā, uzņēma Cēsu "Lekringu". Sākoties pēdējam periodam, rezultāts vēl bija neizšķirts (3:3), tomēr uzvaru ar 6:3 izcīnīja šī mača favorītes cēsnieces. Otrajā spēlē vicelīdere "Ķekavas Bulldogs/NND" savā laukumā uzņēma Kocēnu kluba otro komandu "Rubene-1", kas turnīra tabulā ieņem trešo vietu. Uzvarētāju noskaidrošanai nebija gana nedz ar pamatlaika 60 minūtēm, nedz ar pagarinājumu, bet pēcspēles metienos pārākas izrādījās kocēnietes, kuru labā pa "bullītim" iemeta Zeltīte Bankava un Madlēna Rozīte.

Rīgas komandai "NND/RJTC" tā bija šīs sezonas pēdējā spēle. Jaunās rīdzinieces jau pirms tās bija zaudējušas cerības kvalificēties izslēgšanas spēlēm. Savukārt Cēsu "Lekringam" vēl pastāv iespēja turnīra tabulā pakāpties par vienu pozīciju augstāk. Šīsdienas spēles rezultātu 7. minūtē atklāja Rīgas komandu pārstāvošā Baiba Latiša – 1:0. Līdz pirmā perioda beigām pa golam Cēsu komandas labā iemeta māsas Raseicevas – Betija un Luīze, panākot 2:1. Pēc otrās trešdaļas rezultāts bija neizšķirts (3:3), bet pēdējā periodā ar vārtu guvumiem izcēlās cēsnieces Kate Meldere, Maija Zēmele-Bauere un Katrīna Dārta Kārkliņa, nodrošinot "Lekringa" uzvaru ar 6:3.

Par labāko spēlētāju starp uzvarētājām tika atzīta Luīze Raseiceva, kuras kontā 3 (2+1) rezultativitātes punkti. Liels devums uzvaras kaldināšanā arī Katrīnai Dārtai Kārkliņai, kura sakrāja 3 (1+2) punktus. Par labāko starp rīdziniecēm atzina pirmo vārtu autori Baibu Latišu, bet rezultatīvākā viņas komandā ar 2 (1+1) punktiem bija Marta Reke. Cēsu "Lekringam" pēc šī panākuma turnīra tabulā ir 16 punkti, bet joprojām 6. vieta. "NND/RJTC" ar sešiem punktiem finišējusi 7. vietā.

"Rubene-1" pēcspēles metienos pieveic spēcīgo "Ķekavas Bulldogs/NND"

Pirmā apļa spēli "Ķekavas Bulldogs/NND" un Kocēnu "Rubene-1" aizvadīja salīdzinoši nesen – 11. aprīlī. Tajā mačā ar 4:1 uzvarēja ķekavietes. Toties šodien Ķekavā notikušās spēles rezultātu jau 4. minūtē ar precīzu metienu atklāja kocēniete Evelīna Sirmā – 1:0. Laukuma saimnieces atbildi parādā nepalika – pēc Karīnas Mičules un Sintijas Miļunas metieniem pirmajā periodā vadībā ar 2:1 izvirzījās Ķekavas komanda. Otrās trešdaļas laikā abu komandu vārtsardzes bija nepārspējamas, bet pēc trešā perioda rezultāts bija neizšķirts (3:3), turklāt atspēlēties vajadzēja jau mājiniecēm, kuras no zaudējuma ar vārtu guvumu izglāba Anna Ankudinova. Papildlaikā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienos uz kocēniešu Zeltītes Bankavas un Madlēnas Rozītes vārtu guvumiem ar golu atbildēja tikai ķekaviete Līga Vancāne. "Rubene-1" varēja svinēt uzvaru ar 4:3 un turnīra tabulā ierakstīt divus punktus, bet "Ķekavas Bulldogs/NND" šoreiz tikai viens punkts.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina trešo vārtu autori Dinniju Pinkuli, bet Ķekavas komandā tāds pats gods Annai Ankudinovai, kuras kontā arī viens gols. Pēc šīs uzvaras komandai "Rubene-1" turnīra tabulā 24 punkti un 3. vieta, bet "Ķekavas Bulldogs" ar 28 punktiem ieņem 2. vietu.

Turnīra tabula: ŠEIT

Izmantotie resursi:
Latvijas Florbola savienība » LV »...