Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:10, Did:0, useCase: 0

26. maijā godinās aizvadītās sezonas labākos florbolistus

Ritvars Raits
Ritvars Raits

26. maijā godinās aizvadītās sezonas labākos florbolistus
Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Ceturtdien, 26. maijā, Rīgā, kultūras pilī "Ziemeļblāzma", svinīgā ceremonijā tiks apbalvoti 2015./2016. gada sezonas labākie florbolisti un treneri. Pasākuma sākums pulksten 17.00, ierašanās no pulksten 16:00. Programmā paredzēti arī dažādi muzikāli priekšnesumi, bet vakara vadītāja lomu uzņemsies Renārs Zeltiņš.

Latvijas Florbola savienība uz sezonas noslēguma pasākumu aicinājusi labākos spēlētājus un trenerus, lai pateiktos viņiem par pagājušo čempionātu laikā ieguldīto smago darbu un sasniegtajiem augstajiem rezultātiem. Tiks nosaukti un apbalvoti gan visu piecu pieaugušo līgu, gan arī visu jauniešu vecuma grupu un veterānu līgu rezultatīvākie florbolisti, labākie uzbrucēji, aizsargi un vārtsargi, kā arī labākie treneri. ELVI florbola līgā vīriešiem un sievietēm tiks nosaukta simboliskā izlase, kā arī vērtīgākie spēlētāji un labākie debitanti.

Uz aizvadītās florbola sezonas noslēguma pasākumu un labāko sumināšanu laipni lūgti žurnālisti, fotogrāfi un citi mediju pārstāvji!

Izmantotie resursi:
Latvijas Florbola savienība » LV »...