Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:10, Did:0, useCase: 3

Jūrmalā noticis pirmais "ASICS/X3M Jūrmala CUP 2009" vasaras turnīrs florbolā

2009.gada 19.jūlijā Latvijas kūrortpilsētā Jūrmalā, sākumskolas "Tauranītis" sporta zālē ar Stalbes "Pārgaujas" florbolistu uzvaru noslēdzās Jūrmalā pirmais florbola turnīrs "ASICS/X3M Jūrmala CUP 2009".

Turnīrā "ASICS/X3M Jūrmala CUP 2009" piedalījās četras komandas - Stalbes "Pārgauja", Ķekava, Ulbroka un turnīra rīkotāji FK Jūrmala. Jāmin, ka šajā turnīrā FK Jūrmalai kā galvenais treneris debitēja pieredzējušais un titulētais Normunds Zvejnieks.
Turnīra dalībnieki tika iedalīti vienā apakšgrupā un izspēlēja viena apļa turnīru, garantējot katrai komandai pa trijām spēlēm, pēc kura sasummējot iegūto punktu daudzumu tika noteikta katras komandas vieta turnīra kopvērtējumā.
Pēc pēdējās turnīra spēles starp "Pārgauju" un FK Jūrmalu, kurā tika noteikts turnīra uzvarētājs, tika apbalvots labākais vārtsargs, aizsargs un uzbrucējs.
Neskatoties uz lielo karstumu gan ārā gan pašā sporta zālē ( apm. +30 grādi), komandas demonstrēja starpsezonai visnotaļ skatāmu florbolu.
Par turnīra nelielu pārsteigumu var uzskatīt mājnieku FK Jūrmalas iegūto otro vietu, apsteidzot titulēto Ķekavu un Virslīgas jaunpienācējus "Ulbroku".

Turnīra kopvērtējuma tabula:

1.vieta - Stalbes "Pārgauja"
2.vieta - FK Jūrmala
3.vieta - Ķekava
4.vieta - Ulbroka

Spēļu rezultāti:

FK Jūrmala - Ulbroka 6:2
Pārgauja - Ķekava 3:2
Ķekava - FK Jūrmala 4:5
Ulbroka - Pārgauja 5:6
Ķekava - Ulbroka 3:2
FK Jūrmala - Pārgauja 1:3

Turnīra labākie spēlētāji:

Labākais uzbrucējs - Lauris Ābols (Stalbes "Pārgauja")
Labākais aizsargs - Edgars Dzeguze (FK Jūrmala)
Labākais vārtsargs - Indriķis Siliņš (Ulbroka)

Turnīra rezultatīvākie spēlētāji:

Lauris Ābols (Stalbes "Pārgauja") 5+1
Andris Regža (FK Jūrmala) 2+4

Florbola klubs "Jūrmala" vēlas pateikties kluba atbalstītājiem, kuri palīdzēja noorganizēt šo turnīru, liels paldies laikrakstam "Jūrmalas nedēļa" par turnīra publicitātes veidošanu, liels paldies komandām, kuras piedalījās un ar savu spēli popularizēja florbolu Jūrmalā, liels paldies sākumskolai "Taurenītis" par sporta zāli, liels paldies tiesnešiem N.Boreiko, A.Mihejevam un M.Kumerdangam, un protams liels paldies visiem skatītājiem, kuri neskatoties uz saulaino un karsto laiku ieradās un sekoja līdzi spēlēm.

Tiekamies "ASICS/X3M Jūrmala CUP 2010"