Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:10, Did:0, useCase: 3

Florbola Vasaras līgā būs ierobežots komandu skaits

Florbola Vasaras līgā būs ierobežots komandu skaits
Foto: Rivars Raitis

Šogad Vasaras līgas organizatori florbola cienītājiem piedāvās vēl nebijušu grupu sadalījumu, proti, reģistrācija būs atvērta C grupai pašiem entuziastiskākajiem un florbola spēlē mazāk praktizējušajiem florbolistiem. C grupas izveide ieviesīs zināmas korekcijas arī citās grupās – katrā tiks noteikts maksimālais komandu skaits.

Papildus jau ierastajām A un B grupām vīriešu kategorijā, C grupā būs iespēja startēt tiem, kas florbola spēlē nejūtas pietiekami meistarīgi, lai pieteiktu dalību kādā no citām grupām. Lai komandu spēku samēri būtu vienlīdzīgi un grupu sadalījuma mērķi sasniedzoši, C grupa būs ar visstingrāko spēlētāju dalības ierobežojumu – komandā drīkstēt pieteikt tikai vienu Latvijas čempionāta 1.līgas spēlētāju, nemaz nerunājot par virslīgas līmeņa florbolistu esamību šīs grupas sacensībās. Līdz ar to C grupa būs piemērota, lai ikvienai entuziastu grupai būtu iespēja paspēkoties ar citām komandām, kas arīdzan piedalās līdzīgu mērķu vadīti. Tāpat šī būs lieliska iespēja dažāda veida un nodarbošanās kolektīvu saliedēšanās iespēja, par ko vēl pirms nolikuma apstiprināšanas interesei izrādījuši vairāki sportot gribētāji.

Neskaitot aprakstīto C grupu, reģistrācija būs atvērta arī jau ierastajām vīriešu A un B grupas sacensībām, kā arī sieviešu (S) grupai, kuru spēlētāju pieteikumu ierobežojumi būs nemainīgi no pērnās sezonas. Tāpat vasaras gaitā neizpaliks sacensības arī jauniešiem.

Svarīgi zināt, ka šosezon komandu skaits katrā no grupām būs ierobežots. Vīriešu A un C grupās, kā arī sieviešu (S) grupā maksimālais komandu skaits būs 6, savukārt vīriešu B grupā startēs ne vairāk kā 12 komandas.

Reģistrācija Florbola Vasaras līgas 2014.gada sezonai tiks atvērta 14.aprīlī pl. 10:00 mājas lapā Vasaras Līga 2014 Turnīra nolikums tiks publicēts jau tuvāko dienu laikā.

Izmantotie resursi:
vasarasliga.lv