Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:347, Did:0, useCase: 0

Virs Rīgas jumtiem Madars Apse noskaidrojis Red Bull MAD[AR]CADE labākos

Jānis Celmiņš

Virs Rīgas jumtiem Madars Apse noskaidrojis Red Bull MAD[AR]CADE labākos
Foto: Artūrs Pavlovs

14.maijā, skatītājiem bija iespēja tiešraidē redzēt kā Latvijas vienīgais profesionālais skeitbordists Madars Apse vērtēja 16 labākos Red Bull MADARCADE digitālās kvalifikācijas dalībniekus.

Pārraidei norisinoties uz T/C Domina jumta lielāko dienas daļu, tie kļuva par īstiem skeitborda svētkiem, kuru ietvaros notika gan Jam Session, gan noskaidrots labākais triks, kā arī iespēja redzēt darbībā arī pašu Apsi, kurš sniedza paraugdemonstrējumu.

Dienas kulminācija, kuru Rīgas pilsētas fonā sagaidīja krāšņs saulrriets, notika noskaidrojot Red Bull MADARCADE uzvarētāju. Madars Apse, kuram bija arī galvenā tiesneša loma, lēma, ka fināla duelī labāko sniegumu nodemonstrējis Rūdolfs Rorbahs, sniedzot viņam atzīmi 9,5. Uzvarētājam uz goda pjedestāla pievienojās otrs finālists Kārlis Bogustovs, bet trešo vietu izcīnīja Artūrs Nesaule.

Red Bull MADARCADE norisinājās sadarbībā ar Sportland, GoPro, T/C Domina Shopping, LNB, Rīgas Motormuzejs un Wolt.