Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Latvijas badmintonisti neriskē doties uz Eiropas čempionātu, Lietuvai risks neattaisnojas

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Latvijas badmintonisti neriskē doties uz Eiropas čempionātu, Lietuvai risks neattaisnojas
Foto: badmintoneurope.com

Latvijas U19 badmintona izlase Covid-19 dēļ nedevās uz Eiropas čempionātu, kamēr mūsu dienvidu kaimiņi lietuvieši pieņēma lēmumu doties uz Somijā notiekošajām sacensībām. Tas izmaksājis dārgi - komanda nav pielaista turnīram un spiesta karantīnu pavadīt Somijā.

Vienam no Lietuvas U19 izlases delegācijas pārstāvjiem bijušas pozitīvas Covid-19 analīzes, tādējādi visa komanda tikusi atstādināta no Somijā notiekošā Eiropas čempionāta. Turklāt spēlētāji un treneri nedrīkst doties mājās - viņiem karantīnas laiks jāpārlaiž Somijā. Līdz ar to Lietuvas federācijai nāksies krietni patukšot savu maciņu.

Latvijas Badmintona federācija pavēstījusi, ka tieši šāda iemesla dēļ atteikusies no dalības U19 Eiropas čempionātā. Lēmums tika pieņemts pēdējā brīdī. “Dalība šajā čempionātā bija pārāk dārga un riskanta,” paudusi federācija. “Žēl Lietuvas spēlētājus, vecākus, trenerus un federāciju, kurai šis pasākums izmaksās ļoti dārgi. Cerams, ka nebūs jaunu upuru un atlikušās 20 komandas Somijā varēs netraucēti turpināt noskaidrot Eiropas spēcīgāko junioru komandu.”

Izmantotie resursi:
Lithuania withdrawn from the European Junior...